fbpx
Кабмін погодив подання на ратифікацію угоди з Британією

Кабмін погодив подання на ратифікацію угоди з Британією

Велика Британія ВМС України Кабінет Міністрів Співпраця Україна Флот

Кабінет Міністрів погодив подання на ратифікацію угоди з Великою Британією про кредитування ВМС ЗС України.

Відповідне розпорядження оприлюднене на Урядовому порталі.

Наступним етапом затвердження угоди має стати ратифікація Верховною Радою України.

Наприкінці жовтня 2021 року Уряд схвалив проєкт Рамкової угоди між Україною та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо кредитної підтримки розвитку ВМС ЗС України.

За кредитною угодою передбачається реалізація меморандуму, підписаного в жовтні 2020 року між Україною та Великою Британією про посилення співпраці у військовій та військово-технічних сферах.

Документ передбачає співпрацю в оборонній галузі. Важливим є залучення фінансування Британського експортно-кредитного агентства у розмірі 1,25 млрд фунтів стерлінгів.

За кредитні гроші планують побудувати 8 ракетних катерів для українського флоту. Два на підприємствах Об’єднаного Королівства, решту – в Україні.

Також Україна за допомоги британських фахівців побудує нові сучасні бази для потреб ВМСУ на Чорному та Азовському морях.

У серпні 2021 року Велика Британія офіційно повідомила, що передасть два виведених з Королівського Військово-морського флоту шукачі мін Ramsey та Blyth Україні.

Військово-Морські Сили ЗС України очікують надходження першого шукача мін класу Sandown в рамках угоди з Великою Британією до кінця поточного року.

Військово-морські сили ЗС України планують починати закупівлю безпілотних протимінних комплексів для набуття протимінних спроможностей.

Мова йде про протимінні системи до складу яких входять надводні безпілотні катери, які призначені для обстеження акваторії та дна моря, і виявлення морських мін.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Велика Британія ВМС України Кабінет Міністрів Співпраця Україна Флот