fbpx
Камбоджа отримала з Китаю 290 вантажівок

Камбоджа отримала з Китаю 290 вантажівок

Азія Вантажівка Закупівлі Камбоджа Китай (КНР) Світ

Камбоджа придбала в Китаї 290 військових вантажних автомашин.

Про це повідомляють ЗМІ Камбоджі.

В середині червня в Камбоджу на борту вантажного судна з Китаю були доставлені 290 військових вантажних автомашин та була передана підрозділам збройних сил і національної поліції.

Виступаючи на церемонії передачі, проведеної в Пномпені, командувач сухопутними військами Камбоджі генерал-лейтенант Хун Манет, який також є заступником головнокомандувача військових сил, повідомив, що автомобілі були придбані з метою зміцнення збройних сил завдяки збору коштів, ініційованого прем’єр-міністром Камбоджі Хун Сеном.

Кошти були пожертвувані камбоджійськими компаніями та жителями країни. При цьому не використовувалися кошти національного бюджету.

Військові вантажівки для Камбоджі. Фото ЗМІ Камбоджі

Контракт на поставку вантажівок був підписаний в середині 2019 року. Техніка повинна була прибути на початку року, але поставка була відкладена через пандемію COVID-19.

В Камбоджу були поставлені вироблені компанією SAIC-Iveco Hongyan вантажівки лінійки GENLYON.

Відомо, що, крім різних частин і підрозділів збройних сил, національна поліція отримає 40 вантажівок, підрозділ охорони прем’єр-міністра – 20 вантажівок, військова поліція – 7 вантажівок.

Китай – Камбоджа

Генерал-лейтенант Хун Манет спростував інформацію про те, що автомобілі були подаровані урядом Китаю. Він повідомив, що Китай регулярно допомагав Камбоджі під час спалаху COVID-19, включаючи відправку медиків і надання медикаментів, але не передавав безоплатно військові вантажівки.


Читайте також: Німеччина замовила 4000 військових вантажівок


Передбачається, що крім основних функцій, техніка буде використовуватися і для надання допомоги населенню при надзвичайних ситуаціях, включаючи соціальні хвилювання або стихійні лиха.

Вартість покупки не розголошується, однак в липні 2019 року прем’єр-міністр Хун Сіна оголосив про закупівлю озброєнь і техніки на мільйон доларів у Китаю в рамках модернізації збройних сил.

Прем’єр також повідомив, що протягом тривалого періоду часу (часовий період не вказано) Камбоджа витратила 290 млн дол. на закупівлю озброєнь в Китаї.

Китай є основним постачальником військової техніки Камбоджі. В умовах обмеженого фінансування оборонної сфери поглиблення співробітництва з Пекіном дозволяє Камбоджі оснащувати збройні сили країни більш сучасною технікою.

Своєю чергою, Китай прагне використовувати оборонне співробітництво з сусідніми державами для вирішення на свою користь спірних питань на регіональному рівні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Вантажівка Закупівлі Камбоджа Китай (КНР) Світ