fbpx
Канада передасть Україні 39 сучасних бронетранспортерів

Канада передасть Україні 39 сучасних бронетранспортерів

Бронетехніка БТР Війна з Росією Військова допомога Канада Світ Україна

Україна отримає від Канади сучасні броньовані машини та камери для безпілотників Bayraktar TB2.

Про це повідомляє CBC.

На завершенні саміту лідерів НАТО в Мадриді, у четвер 30 червня, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Канада працює над завершенням угоди щодо надання Україні 39 броньованих машин бойової підтримки (ACSV).

Машини призначалися для канадської армії та були в процесі доставки, але замість цього будуть передані Збройним Силам України.

Нова бронетехніка надійде у якості військово-технічної допомоги, яка необхідна для боротьби проти окупаційних військ РФ.

«Легкі броньовані машини, які ми будемо направляти [Ред, – в Україну], є вкрай ефективними. Ми просто раді, що допомагаємо, і продовжимо вивчати можливості й реагувати на запити [Ред, – України]», – сказав Трюдо журналістам.

Окрім бронетехніки, Канада передасть додаткові шість камер з високою роздільною здатністю для використання на безпілотниках Bayraktar TB2, які за замовленням України виробляються у Туреччині.

Очікується, що бронетранспортери прибудуть в Україну цього літа після того, як українські військові пройдуть необхідне тренування.

Угода про постачання Збройним Силам України броньованих машин, які призначені виключно для транспортування військ, буде супроводжуватися пакетом технічної підтримки виробником General Dynamics Land Systems-Canada.

Армія Канади замовила 360 броньованих машин бойової підтримки (ACSV) у восьми варіантах у рамках контракту на 3 мільярди доларів. Бронемашина оснащена системою підвіски нового покоління та вдосконаленою силовою установкою.

Захисна здатність бронетранспортера ACSV покращена завдяки подвійному V-подібному днищу корпуса та спеціальним кріпленням сидінь, що сукупно підвищує стійкість до підриву на мінах та саморобних вибухових пристроях поглинаючи енергію вибуху. Машина здатна рухатися на швидкості понад 100 км, дальністю ходу на одній заправці 600 км.

Також раніше повідомлялося, що Канада надасть Україні 10 замінних стволів, призначених для причіпних гаубиць М777, які раніше передали західні партнери ЗСУ для оборони від агресії Росії.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Бронетехніка БТР Війна з Росією Військова допомога Канада Світ Україна