fbpx
Каспійська флотилія ВМФ Росії отримала новий пункт базування

Каспійська флотилія ВМФ Росії отримала новий пункт базування

ВМФ Росії ЗС Росії Каспій Росія Світ Сусіди Флот

Каспійська флотилія Росії отримала новий пункт постійного базування в Дагестані.

Про це інформує Мілітарний.

Нещодавно у рамках перебазування основних сил Каспійської флотилії військово-морського флоту Росії, понад 20 кораблів та суден прибули до порту міста Каспійськ, повідомили у пресслужбі міноборони країни-агресора.

До Каспійська прибули малі ракетні та артилерійські кораблі, а також базові тральщики, що стоять на озброєнні флотилії. Кораблі перебазовані з Махачкали.

У місті побудовано порт для розміщення сил та засобів в рамках плану оновлення інфраструктури пункту базування Каспійської флотилії.

До пункту базування також доставлено інженерно-технічний склад бригад та корабельна техніка, призначена для обслуговування суден та їх підготовки до виходу в море.

Раніше, міноборони Росії повідомило про завершення будівництва шести швартувальних причалів у Каспійську для бойових кораблів флотилії.

Інфраструктура військово-морської бази включає нові гідротехнічні споруди та берегові об’єкти для стоянки та обслуговування кораблів, катерів та суден забезпечення.

Створення нової військової бази в Каспійську розпочалося після того, як у 2018 році було ухвалено рішення про передислокацію Каспійської флотилії з Астрахані.


Чи несе Каспійська флотилія Росії загрозу Україні?


Каспійська флотилія – ​​морська компонента південного військового округу Росії, вона забезпечує військову присутнвсть в регіоні Каспійського моря. До складу флотилії входять кілька бригад та дивізіонів надводних кораблів і частини берегових військ.

На початку грудня, Росія розгорнула берегові ракетні комплекси «Бастион» на Курилах, а саме на острові на острові Матуа. Розрахунки Тихоокеанського флоту вперше були розгорнуті та заступили на бойове чергування.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМФ Росії ЗС Росії Каспій Росія Світ Сусіди Флот