fbpx
Катери ВМС України завітали до Черкас

Катери ВМС України завітали до Черкас

«Бердянськ» (P175) «Костопіль» (P180) «Нікополь» (P176) Військово-патріотичне виховання ВМС України Десантний катер «Сватове» (L434) Україна Флот Черкаси

Катери Військово-Морських Сил (ВМС) ЗС України після участі в урочистостях у Києві, з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України, завітали до Черкас.

Про це інформує Мілітарний.

Учора на ділянці від Канева до міста їх зустрів катер «Кузьмич» проєкту 376 (тип «Ярославець») з вихованцями Черкаського клубу юних моряків.

За час перебування у річковому порту юні моряки змогли ознайомитись з малими броньованими артилерійськими катерами «Бердянськ», «Нікополь» та «Костопіль», а також десантним катером «Сватове» та човном типу Willard.

До речі два артилерійських катери, а саме «Бердянськ» та «Нікополь» були нещодавно відновлені після перебування у полоні росіян, що захопили борти 25 листопада 2018 року.

Військові моряки провели для юної зміни ознайомлення з плавскладом наявним у Військово-Морських Силах ЗС України, на додачу – прокатали на човні у Кременчуцькому водосховищі:

Захід бойових катерів показав майбутньому поколінню захисників і безпосередню службу у лавах національного флоту.

Адже під час переходу по річці Дніпро екіпажі знаходяться на своїх бойових постах, несуть чергування та організовують свій побут прямо на катерах.

Вихованці Черкаського клубу юних моряків за штурвалом навчального теплохода Кузьмич взяли участь у переході відрізку шляху Канів – Черкаси в складі дивізіону, а потім ознайомилися з сучасними бойовими катерами і навіть вийшли у водосховище на швидкісних катерах Willard і Гюрза-М, – написав у себе на сторінці у Facebook керівник Черкаського клубу юних моряків Владислав Підгурський.

Катери ВМС ЗС України йдуть за катером «Кузьмич»

Черкаський клуб юних моряків просить передати їм списаний «Канів»


Катери Військово-Морських Сил ЗС України прибули до міста близько 18-ї, а сьогодні у першій половині дня продовжили рух до пункту базування.

Сподіваймося, що подібні заходи національний флот організовуватиме на постійній основі та залучатиме до неї все більше закладів та міст для наочної агітації для залучення у свої лави.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Бердянськ» (P175) «Костопіль» (P180) «Нікополь» (P176) Військово-патріотичне виховання ВМС України Десантний катер «Сватове» (L434) Україна Флот Черкаси