fbpx
Катери ВМСУ тренувалися з есмінцем Британії

Катери ВМСУ тренувалися з есмінцем Британії

Велика Британія ВМС України Есмінці ЗСУ Катери «Island» МБАК навчання Співпраця Україна Флот

Катерна тактична група ВМС ЗСУ та есмінець HMS «Dragon» D35 Великої Британії разом відпрацювали тактичне маневрування в морі.

Про це повідомляє інформаційне агентство АрміяInform.

В акваторії Чорного моря група катерів Військово-морських сил України разом з есмінцем ВМС Великої Британії Dragon провели спільні тренування типу PASSEX.

Зазначається, що метою тренування було вдосконалення майстерності та обмін досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО.

До навчань залучилися катери типу МБАК та «Айленд» («Island»), а також вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі та катери держав-учасниць навчання відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності.

Зокрема корабельно-катерною групою на переході морем було відпрацьовано тактичне маневрування, тренування зі зв’язку, протиповітряну оборону, відбиття ударів противника тощо.

«Хоча ми доволі часто беремо участь у тренування типу PASSEX, але кожного разу це дозволяє вдосконалити майстерність екіпажу, відпрацьовувати команди англійською мовою та спільні дії відповідно до стандартів НАТО» – поділився враженнями штурман вертольота Мі-14 старший лейтенант Андрій Нищенко.

По завершенню тренувань було сформовано похідний ордер кораблів та здійснено фотографування похідного ордену (PHOTEX).

Нагадаємо, що 7 жовтня, до Одеського морського порту в рамках дружнього візиту прибув есмінець Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії HMS «Dragon» D35.

До плану візиту входить проведення протокольної зустрічі між делегаціями ВМС ЗС України двох країн та спільні корабельні тренування на борту британського есмінця.

Додатково оператори-розвідники 73 морський центр СпП провели спільні навчання разом з колегами країн НАТО на есмінці «Dragon».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Велика Британія ВМС України Есмінці ЗСУ Катери «Island» МБАК навчання Співпраця Україна Флот