fbpx
Керченська криза: Міністерство ветеранів готує пакет санкцій

Керченська криза: Міністерство ветеранів готує пакет санкцій

Керченська криза Керченська протока Крим Міністерство у справах ветеранів Російська агресія Санкції

Міністерство ветеранів підготувало Проєкт розпорядження про застосування санкцій проти кількох десятків осіб причетних до акту збройної агресії на судна Військово-Морських Сил ЗС України 25 листопада 2018 року.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства ветеранів.

Окрім них у новому санкційному списку також організатори політично мотивованих переслідувань на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Мова йде про так званих «слідчих», «прокурорів» та «суддів», які влаштовували політично мотивовані переслідування, судилища над українськими громадянами на тимчасово окупованій території Кримського півострова.

За результатами проведеної роботи, зокрема спільно із «Кримською правозахисною групою», працівники Міністерства ветеранів підготували Проєкт розпорядження про застосування обмежувальних заходів (санкцій) проти кількох десятків осіб.

«Міністерство ветеранів наголошує, що права людини – це основні права, які не підлягають обговоренню і є незаперечними, а їх порушення є найбільшим злочином проти людини», – наголосив начальник управління з питань АРК і міста Севастополя Сергій Мокренюк.

Проєкт направлено на погодження до профільних органів влади. Після його погодження, Проєкт розпорядження буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів України і, у разі прийняття  Урядом, стане підставою для ухвалення Радою національної безпеки і оборони України рішення про застосування санкцій.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018-го року в наслідок російської агресії у нейтральних водах Чорного моря Росія захопила 24 члени екіпажів корабельно-катерного угрупування, які рухались з порту Одеса до порту Маріуполь на Азовському морі. Окрім військовослужбовців також було захоплено два малих броньованих артилерійських катери “Бердянськ” (P175) та “Нікополь” (P176), а також рейдовий буксир “Яни Капу” (A947).

7 вересня за результатами обміну до України було повернуто всіх військовополонених моряків, а через два місяці – 20 листопада 2019 року було повернуто захоплені українські військові кораблі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Керченська криза Керченська протока Крим Міністерство у справах ветеранів Російська агресія Санкції