fbpx
Кінні патрулі територіальної оборони Польщі охороняють кордон з Білоруссю

Кінні патрулі територіальної оборони Польщі охороняють кордон з Білоруссю

Білорусь Європа Кордон Польща Світ Сусіди

Охорону кордон з Білоруссю посилили кінні патрулі територіальної оборони Польщі.

Про це інформує Мілітарний.

Польські кінні патрулі територіальної оборони були спрямовані до східного кордоку країни. Вони охороняють межу з сусідньою Білоруссю.

Такі патрулі особливо корисні в місцевості зі складним рельєфом та лісистою місцевістю, яка трапляється на кордоні з Білоруссю.

Розгортання територіальної оборони відбувається на тлі повідомлень, що минулого тижня білоруські прикордонники обстріляли на кордоні польських військових.

Наприкінці вересня, Польща додатково направила 500 військовослужбовців та спецтехніку в прикордонний з Білоруссю регіон, щоб зміцнити його на тлі зростаючого міграційного тиску з боку політичного режиму сусідньої країни.

У серпні Польща вирішила побудувати паркан висотою 2,5 метра на кордоні з Білоруссю. Станом на 7 вересня вже було зведено 40 кілометрів огорожі. Тоді також було повідомлено, що польські військові разом з прикордонною службою вже патрулюють прикордонну ділянку з Білоруссю.

Кінні патрулі мають ряд переваг перед автотранспортом. Коні дозволять військовим значно скоротити час обходу периметра території, яка знаходиться під їхньою охороною.

Незамінні вони і при охороні розтягнутих ліній комунікацій, в першу чергу транспортних. Стануть в нагоді такі патрулі і при постачанні їжі та боєприпасів на віддалені блокпости у важкодоступних для транспорту районах.

Кінні підрозділи досі широко використовуються в багатьох арміях світу. У Великій Британії є кавалерійські частини англійської королівської гвардії. У Німеччині в гірсько-піхотних підрозділах використовують коней-ваговозів та мулів. Казахстан має кінно-єгерський батальйон.


Бойові гуцули румунської армії


У румунському війську коні деяких армійських підрозділів призначені для перевезення у високогірних районах важкого групового озброєння – кулеметів, безвідкатних гармат, а також боєприпасів. На думку румунських фахівців, у багатьох випадках жодна техніка не здатна замінити коней.

Білорусь Європа Кордон Польща Світ Сусіди