fbpx
КНДР показала новий танк

КНДР показала новий танк

Азія Бронетехніка Корейський півострів Північна Корея (КНДР) Світ Танк

На військовому параді Корейської Народно-Демократичної Республіки було продемонстровано новий танк.

Про це повідомляє видання DPRK 360.

Офіційно про відмінності нового танка інформація не повідомляється, але зовнішність танка дозволяє судити про деякі характеристики.

Танк отримав нову ходову частина з сімома опорними катками. Не виключено, що тут застосували катки від ліцензійної копії Т-62, які використовувалися в минулих танках КНДР.

Нижню частину бортової проєкції закривають гумотканинні екрани, а зверху борт захищає силовий екран, який також прикриває ходову частину спереду. Область моторно-трансмісійного відділення додатково посилена ґратчастими екранами.

Форма башти нового танка може говорити про наявність маскувального кожуха, який знижує радіолокаційну помітність танка.

Також на башті можна помітити елементи комплексу активного захисту (КАЗ): по бортах башти встановлені два датчики лазерного опромінення, і чотири РЛС. Для руйнування атакуючого боєприпасу уготовані 12 контрбоєприпасів, що забезпечують кругову оборону.

Систему управління вогнем корейського танка теж включає сучасні рішення. Можна помітити комбінований панорамний приціл-прилад спостереження командира, і приціл навідника. Точності сприяє і набір датчиків: датчик кривизни ствола, атмосферного тиску, і напряму вітру. Вони дозволяють вносити необхідні поправки при стрільбі.

Башта

Увага експертів привернула форма даху башти з броньованої деталлю для захисту від ПТРК, що вражають верхню півсферу танка.

Судячи з розташування прицільних пристосувань, змінилося і розташування екіпажу в башті: заряджаючий – ліворуч, командир і навідник – праворуч.

В іншому корейська новинка, ймовірно, повторює напрацювання танка «Сонгун-915». На думку експертів, ця машина відповідала рівню радянських модифікацій Т-72. Корейський танк отримав гладкоствольну 125-мм гармату, і 1200-сильний двигун. Також вважається, що його динамічний захист може протистояти тандемним боєприпасам.

У новому танку заряджаючий отримав гранатомет, а у правого борта башти знаходяться дві пускові установки ПТРК. Судячи з усього, в КНДР вирішили піти еволюційним шляхом, продовжуючи модернізацію наявних платформ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка Корейський півострів Північна Корея (КНДР) Світ Танк