fbpx
КНДР публічно демонструє власні ракетні розробки

КНДР публічно демонструє власні ракетні розробки

Азія Балістичні ракети Гіперзвукові ракети Крилаті ракети ОПК Північна Корея (КНДР) Ракетобудування Світ

Північна Корея демонструє власні ракетні розробки та інше озброєння на оборонній виставці.

Про це інформує Мілітарний.

В Пхеньяні, 11 жовтня 2021 року відбулося урочисте відкриття виставки розвитку державної оборони Північної Кореї під назвою «Самооборона – 2021».

На оборонній виставці «Самооборона – 2021» представили головні новинки військово-промислового комплексу та сучасного північнокорейського озброєння, що демонструвалося в КНДР в останні роки.

Одною з головних новинок можна назвати північнокорейський ракетний гіперзвуковий комплекс Hwasong 8, який показали вперше.

Hwasong 8 розробила Академія військових наук КНДР. Ця система є частиною п’ятирічного плану, спрямованого на розвиток стратегічних озброєнь.

Про факт розробки Північною Кореєю гіперзвукової зброї раніше заявляла сама влада цієї країни. У вересні стало відомо, що Пхеньян провів тести нової гіперзвукової системи озброєння. Випробування відбулися на одному з полігонів на півночі КНДР.

Згідно з представленими даними, тести дозволили підтвердити маневреність та стабільність ракети, а також проаналізувати її плануючі характеристики в польоті.

Балістична "гіперзвукова" ракета КНДР Hwasong 8. Вересень 2021. Фото: ЗМІ КНДР

Окрім того, військові КНДР оцінили коректність роботи двигуна і паливної системи. Щоправда, яку відстань подолала ракета, влада Північної Кореї тоді не повідомила.

Серед іншого представленого озброєння можна виділити північнокорейську крилату ракету великої дальності, про випробування якої стало відомо у вересні.

В ході тестових пусків 11 та 12 вересня ракети пролетіли 1500 км, вразили задані цілі та впали в територіальні води КНДР.

Судячи з наведеної інформації та поширеним офіційних фото, Північна Корея випробувала типову дозвукову крилату ракету. Запуски проводилися з рухомої п’ятиконтейнерної пускової установки на спеціальному автомобільному шасі 8х8. Вперше дані пускові установки були продемонстровані на військовому параді в Пхеньяні 14 січня 2021 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Балістичні ракети Гіперзвукові ракети Крилаті ракети ОПК Північна Корея (КНДР) Ракетобудування Світ