Книгу «Народні панцерники» презентували на Сході України
Книгу «Народні панцерники» презентували на Сході України в районі проведення Операції Об’єднаних Сил.
Про це повідомляє Мілітарний.
Автор книги підполковник ЗСУ Сергій Камінський разом з командою подолав понад тисячу кілометрів, щоб представити книгу в районі проведення ООС.
Творчий екіпаж виїхав з Києва в напрямку Дніпра 26 травня, першою була зупинка була на СТО, де працює один з героїв книги Андрій Ворскла, який на початку війни воював в батальйоні «Айдар» і отримав від волонтерів броньовик «Тачанка» на базі легкового фургону ИЖ 27156.
Ветерану АТО вручили примірник «Народних панцерників» в подарунок.
Вечері о 19:00 в музеї «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відбулася презентація книги для поціновувачів та місцевих журналістів.
Автор представив книгу біля саморобного броньовика на базі Land Rover на позивний «Шквал», розділ про який є в виданні.
Цю машину на початку війни з середини забронювали київські волонтери, на ній спочатку їздив фронтовий фотограф Олесь Кромпляс, а згодом медична команда швидкого реагування «Вітерець».
Сергій Камінський вручив примірник для фонду музею його директору Вадиму Якушенку. Також книгу отримав історик Юрій Фанигін, який був одним із ініціаторів створення шушпанцера «Фобос» на базі вантажівки КамАЗ і діючий військовослужбовець ЗСУ Іван Іваничко, який давав інформацію для розділів «Кубіки», «Лапландери» та «Моваг».
Представники музею вручили автору набір книг сучасної військової літератури в рамках акції «музей АТО дарує книгу», за підтримки Міністерства інформполітики, також провели екскурсію своїми локаціями.
27 травня книга доїхала до села Вербки Дніпропетровської області, де з 2014 року місцевими кулібіними був ініційований так званий Народний бронетанковий завод.
За ці 7 років вони створили десятки саморобних броньовиків для українських захисників, а загалом відремонтували 177 одиниць техніки. ГАЗ-66 на їх території вказує на те, що вони досі допомагають українським силовикам.
Місцевим майстрам, рідним та близьким воїнів, що воювали на цих шушпанцерах, а також представникам «Центру надання соціально-психологічних послуг» автор вручив понад 10 примірників книги.
Вечері того ж дня видання привезли на Донбас. В Краматорську, а саме в Центр ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», відбулася зустріч-презентація з місцевими жителями, які цікавляться військовою літературою.
Для бібліотеки Центру було вручено примірник “Народних панцерників”, щоб усі охочі відвідувачі могли погортати роботу військового журналіста.
В планах також презентація книги «Народні панцерники» у Львові. А вже у ці вихідні робота про саморобні броньовики АТО/ООС буде представлена на ретро фестивалі OLDCARLAND.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.