fbpx
Командувачем тероборони ЗСУ призначили Юрія Галушкіна

Командувачем тероборони ЗСУ призначили Юрія Галушкіна

Володимир Зеленський ЗСУ Міністерство оборони Тероборона (ТрО) Указ Президента Україна Юрій Галушкін

Президент України Володимир Зеленський призначив командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України (ЗСУ) генерала Юрія Галушкіна.

Про це інфомує Мілітарний.

«З 1 січня 2022 року вводиться в дію Закон України «Про основи національного спротиву», відповідно до якого провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони України належить Силам територіальної оборони ЗСУ», – йдеться у повідомленні пресслужби глави держави.

Відповідно до Указу Президента №1/2022 від 1 січня 2022 року, командувачем сил територіальної оборони ЗС України призначено бойового генерала Юрія Алімовича Галушкіна.

У 2001-2002 роках Юрій Галушкін був учасником міжнародної миротворчої операції в Косові (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року брав участь у складі сил та засобів, які залучаються до Антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил) на території Донецької та Луганської областей.

З червня 2014 року до січня 2015-го виконував обов’язки командувача Високомобільних десантних військ, які на той час входили до складу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після того як Високомобільні десантні війська стали окремим родом військ Збройних Сил України, Юрій Галушкін був призначений заступником командувача.

З грудня 2019 року він проходив службу на посаді головного інспектора Міністерства оборони України, а з середини 2020 року – заступника головного інспектора.

«За особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі бригадний генерал Юрій Галушкін нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів», – зазначили у Офісі Президента України.

Війська територіальної оборони (ВТрО) — резервний компонент Збройних сил України, призначений для територіальної оборони.

У випадку введення воєнного стану на підрозділи ТрО покладаються завдання: підтримання правового режиму воєнного стану; Охорона та захист державного кордону; Забезпечення умов для надійного функціювання органів державної влади; Охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; Боротьба з диверсійно-розвідувальними силами та НЗФ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Володимир Зеленський ЗСУ Міністерство оборони Тероборона (ТрО) Указ Президента Україна Юрій Галушкін