fbpx
Командувати військами ОДКБ у Казахстані буде генерал, який воював проти України

Командувати військами ОДКБ у Казахстані буде генерал, який воював проти України

ЗС Росії Інтервенція РФ 2014-2021 Казахстан ОДКБ Росія Світ

Росія призначила командувати російськими військовими та іншими силами ОДКБ у Казахстані генерала, який керував бойовиками у війні проти України.

Про це повідомляє Мілітарний.

Керувати силами «Організації договору про колективну безпеку» у Казахстані призначено командувача Повітрянодесантних військ РФ генерал-полковника Андрія Сердюкова.

У 2015 році голова Служби безпеки України повідомив ім’я командувача на той час угруповання російських окупаційних військ на Донбасі.

«Командувачем угруповання російсько-окупаційних військ на Донбасі є начальник штабу Південного військового округу ЗС РФ генерал-полковник Андрій Сердюков, який діє під прізвищем “Сєдов”», – розповів у 2015 році голова СБУ Василь Грицак.

За даними ГУР МОУ, Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим.

4 жовтня 2016 року призначений командувачем Повітрянодесантними військами Збройних сил Росії.

Тодішній глава СБУ зазначив, що до Сердюкова керівництво управлінням здійснював командувач 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу, генерал-лейтенант Андрій Гурульов.

Генерал-полковник ЗС РФ Андрій Сердюков

Грицак також додав, що штабом угруповання військ керує командувач 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу ЗС РФ генерал-лейтенант Сергій Соломатін.

Командувачі корпусів на Донбасі російські генерали, інфографіка РНБО України за 2015 рік

Нагадаємо, 6 січня російські сили Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) прибули до Казахстану. До складу сил ОДКБ у Казахстані увійдуть підрозділи збройних сил Росії, Білорусі, Вірменії, Таджикистану та Киргизької Республіки.

До складу російських сил у Казахстані, якими буде командувати генерал, входять підрозділи 45-ї окремої бригади спецназу ПДВ, 98-ї повітряно-десантної дивізії ПДВ та 31-ї окремої бригади ПДВ.

ЗС Росії Інтервенція РФ 2014-2021 Казахстан ОДКБ Росія Світ