fbpx
Комісія Міноборони провела перше дослідження в “справі бронежилетів”

Комісія Міноборони провела перше дослідження в “справі бронежилетів”

Бронежилет Марченко ПТРК «Корсар»

У Міністерстві оборони України створили спеціальну комісію з перевірки якості бронежилетів та вже провели перше дослідження.

Як повідомляє “Новинарня“, увійшов до складу комісії й народний депутат України, секретар комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, “кіборг” Роман Костенко.

У суботу, 23 листопада, в лабораторії Центрального науково-дослідного інституту Збройних сил України було проведено дослідження вибірки бронежилетів.

Костенко акцентує: згідно з договором між Міністерством оборони і ТОВ “НВП “ТЕМП-3000”, перевірка та приймання товару здійснюється згідно з ТУ У 18.2-31778043.046-2003.

Цими технічними умовами визначено, що вироби повинні зберігати захисні властивості за умов:

  • експлуатації в діапазоні температур від -40 до 60 градусів Цельсія;
  • у разі атмосферних опадів.

“Комісією проведено дослідження за вказаних умов – в нормальних умовах, при мінус 40 градусів та при плюс 40, а також за умов “дощування”. В усіх випадках зразки зберегли захисні властивості та не відбулось пробиття захисного шару”, – ділиться результатами дослідження Костенко.

Після цього члени комісії, каже нардеп, вирішили здійснити ще одне дослідження. Але вже за умов, які не передбачені технічними умовами.

Вони вирішили на одну годину замочити бронежилети у воді.

“Було здійснено випробування бронежилетів як з бронепластинами (кулями 5.45 мм і 7.62 мм), так і без них (з м’яким кевларовим пакетом кулею 9 мм ПМ). У першому випадку бронежилети зберегли рівень стійкості “4”, однак виявилося, що після замочування кевларовий пакет бронежилету “Корсар” втрачає захисні властивості. Це свідчить про те, що діючі технічні умови щодо вказаних бронежилетів недосконалі і потребують доопрацювання”, – вважає нардеп.

Костенко резюмує: сьогоднішні випробування показали, що усі вимоги, які могли перевірити працівники Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, відповідають технічним умовам, закладеним у договорі.

Нардеп також висловив сподівання щодо об’єктивного та справедливого розгляду цієї справи у суді.та ПМ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронежилет Марченко ПТРК «Корсар»