fbpx
Компанія Boeing отримала додатковий контракт на модернізацію авіаційних ракет для Саудівської Аравії

Компанія Boeing отримала додатковий контракт на модернізацію авіаційних ракет для Саудівської Аравії

Boeing Авіаційне озброєння Крилаті ракети Ракетобудування Саудівська Аравія Світ США

Американська корпорація Boeing отримала додатковий контракт на участь в програмі модернізації застарілих авіаційних ракет AGM-84H в Саудівській Аравії.

Про це повідомляє Shephard.

Boeing надає Саудівській Аравії 36 модулів зв’язку та контейнерів для забезпечення функціонування ракет AGM-84H (SLAM-ER) .

Робота над контрактом на суму 78,36 млн доларів від Naval Air Systems Command буде завершена до грудня 2026 року.

Додаткова угода передбачає можливість підтримати програму модернізації застарілих універсальних крилатих ракет повітряного базування SLAM-ER для Саудівської Аравії.

У травні 2020 року компанія Boeing отримала контракт на 1,97 млрд доларів на надання технічного обладнання, що пов’язане із оновленням застарілих ракет SLAM-ER, а також виробництва та постачання 650 ракет SLAM-ER для Саудівської Аравії .

Нагадуємо, що минулого року, ВМФ США підписав із компанією Boeing контракт на 3,1 млрд доларів на створення крилатих ракет різних типів. Корпорація отримала 2,6 млрд. доларів по цьому контракту. Решта суми була сплачена до цього.

В рамках контракту мова йде про протикорабельні крилаті ракети Harpoon та універсальні крилаті ракети повітряного базування SLAM-ER. Відповідні системи будуть вироблятися в інтересах іноземних замовників по програмі Foreign Military Sales.

Контракт допоможе продовжити виробництво ПКР Harpoon до 2026 року. Окрім того буде відновлено виробництво ракет SLAM-ER.

Ракета типу SLAM-ER була створена на основі ПКР Harpoon. Вона дозволяє ефективно боротися із стаціонарними та рухомими наземними і надводними цілями на відстані до 270 км.

Крилата ракета AGM-84K SLAM-ER

AGM-84H SLAM-ER має бойову частину вагою 500 фунтів, лінію передачі даних та модифікований приймач GPS. Ракета використовує численні режими роботи, що робить її ефективною проти широкого спектру цілей.

Остання версія SLAM-ER була поставлена замовнику ​​в 2008 році, але компанія Boeing розпочала будівництво нового виробничого комплексу як для ракет Harpoon, так і для SLAM-ER у жовтні 2019 року. Будівництво планується завершити в 2021 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing Авіаційне озброєння Крилаті ракети Ракетобудування Саудівська Аравія Світ США