fbpx
Компанія Elbit Systems збільшила поставки озброєння ізраїльській армії

Компанія Elbit Systems збільшила поставки озброєння ізраїльській армії

Elbit Systems Азія Закупівлі Ізраїль Світ

Ізраїльська компанія Elbit System збільшила поставки озброєння армії Ізраїлю та збільшила свій дохід у 3 кварталі 2023 року.

Про це повідомляє видання Reuters.

Компанія збільшила постачання озброєння у війська після вторгнення терористичного угрупування ХАМАС на територію Ізраїлю.

За останні шість тижнів компанія стикається з нестачею кваліфікованого персоналу, через втрату 15% (2 тисяч) робітників, які були викликані як резервісти до армії.

Втрата робочої сили порушила ланцюг постачання, але як повідомляє Elbit:

Компанія працює 24 години, сім днів на тиждень, щоб задовольнити попит на наше озброєння зі сторони ізраїльської армії та інших клієнтів – розповів Джозеф Гаспар, заступник генерального директора.

Крім того, за його словами уряд країни звернувся до компанії з проханням пришвидшити виконання раніше укладених контрактів, аби забезпечити своєчасну передачу обладнання та озброєння до армії, яка його потребує.

Вони просять нас пришвидшити роботу, і ми, звичайно, робимо все можливе, щоб зробити це – додав Гаспар

Наразі близько 80% доходів компаній йдуть від експорту озброєння та його виробництва на підприємствах дочірніх компаній розташованих в Європі та США. Elbit працює над тим, аби залучити ці компанії для виробництва озброєння для Ізраїлю.

Німеччина замовляє в Ізраїлю реактивні системи EuroPULS

Також в Elbit повідомили, що за 3-й квартал 2023 року компанія збільшила свій прибуток до 1,65 мільярда доларів США, що більше, а ніж торік, коли компанії вдалося укласти контактів на 1,40 мільярди доларів США.

Найвищий показник збільшення доходу показала аерокосмічна галузь, на долю якої припадає 24% усіх замовлень.

За 9 місяців компанія змогла отримати дохід у 4.4 мільярди доларів США, що демонструє великий попит на продукцію компанії.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, Elbit Systems планує побудувати центр розробки, виробництва та навчання в Чехії у співпраці з чеською компанією LPP.

Ізраїльська компанія Elbit Systems планує побудувати в Чехії центр розробки, виробництва та навчання для Центральної Європи. Подібного технологічного центру Elbit досі не було в Європі.

Окрім безпілотників, ізраїльська компанія також виробляє датчики, камери та засоби радіоелектронної боротьби. Вони будуть розроблені, виготовлятимуться та проходитимуть ремонт в Чехії в інтересах центральноєвропейських клієнтів.

Elbit Systems Азія Закупівлі Ізраїль Світ