fbpx
Компанія Rheinmetall представила свій прототип вантажівки в рамках конкурсу для армії США 

Компанія Rheinmetall представила свій прототип вантажівки в рамках конкурсу для армії США 

Rheinmetall Автотехніка Вантажівка Німеччина Світ США

Компанія American Rheinmetall Vehicles спільно з GM Defense LLC представили три прототипи вантажівки, для участі в програмі Common Tactical Truck (CTT).

Про це повідомляє офіційний сайт компанії Rheinmetall.

В рамках цієї програми американське відділення компанії Rheinmetall прагне отримати контракт на постачання армії США 40 000 вантажівок на загальну суму до 14 млрд доларів США.

Для отримання кращої позиції, компанія розпочала стратегічну співпрацю з американською GM Defense LLC у 2022 році з метою створення конкуренції на американському ринку.,

Наразі пропозиція компанії Rheinmetall полягає у пропозиції армії США третього покоління тактичних вантажівок HX3 CTT.

Вантажівки сімейства HX довели свою ефективність та продемонстрували чудову надійність у бойових діях у різних регіонах.

Крім того, завдяки створенню HX3 на базі комерційної вантажівки, це забезпечить високий рівень взаємозамінності компонентів.

Вантажівки сімейства HX3 CTT має покращену мобільність на дорогах та бездоріжжі інтегровану цифрову систему що забезпечить Можливість створення на їх базі інших транспортних та бойових систем

“Ми є відданими партнерами армії, надаємо величезні оперативні можливості в поєднанні з розширеними функціями безпеки, гарантуючи, що наші солдати можуть виконувати свою місію безпечно та ефективно. Разом наша команда створює трансформаційну вантажівку, яка використовує комерційні переваги наших партнерів, Rheinmetall MAN Military Vehicles і General Motors, а також спільність дизайну HX3 CTT” – розповів Метью Уорнік, керуючий директор American Rheinmetall Vehicles.

Вантажівки сімейства HX є однією з найпоширеніших моделей військових вантажівок у світі завдяки своїй надійності та простоті. Вантажівки цього типу використовуються більшістю армій світу.

Платформа доступна з колісною формулою 4×4, 6×6, 8×8 та 10×10 і може використовуватись для будь-яких логістичних завдань.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, Міністерство оборони Сполученого Королівства розмістило замовлення на закупівлю вантажівок RMMV HX2, в рамках програми швидких закупівель.

Придбання нових вантажівок має розширити логістичні можливості сухопутного компонента, які дозволять особовому складу завантажувати плоскі стелажі на платформу та перевозити основні матеріально-технічні засоби, такі як боєприпаси, їжа, вода та допоміжне обладнання.

Rheinmetall Автотехніка Вантажівка Німеччина Світ США