fbpx
Компанія Saab буде обслуговувати вертольоти HKP 15 Міноборони Швеції

Компанія Saab буде обслуговувати вертольоти HKP 15 Міноборони Швеції

Saab Балтія Гелікоптери Європа Світ Швеція

Компанія Saab та Управління матеріально-технічного забезпечення Міноборони Швеції (FMV) підписали угоду про підтримку Helikopter 15.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Saab.

Для початку зазначимо, що Helikopter 15 (HKP 15) це вертоліт шведських збройних сил, що виробляється в Італії італійсько-англійською компанією AgustaWestland і називається Agusta 109 LUHS.

Повідомляється, що Saab підписав договір з Управлінням матеріально-технічного забезпечення Міноборони Швеції щодо всебічного обслуговування вертольота HKP 15. Угода почне діяти з 1 січня 2022 року і триватиме до 31 грудня 2026 року, з додатковими опціонами вона може бути продовжена до 2030 року.

Вертольоти HKP 15 знаходяться у Збройних силах країни близько 18 років, і з 2012 року компанія Saab має зобов’язання з технічного забезпечення цієї авіатехніки.

Зараз Saab отримує продовження довору як довгостроковий партнер збройних сил. Угода включає: підтримку та обслуговування всіх 20 вертольотів, включаючи спеціальне обладнання; управління технічним персоналом; планування та адміністрування робіт.

Окрім того, до договору входить і забезпечення логістики та постачання обладнання, запасних частин а також технічне обслуговування двигуна. І можливість відкликання авіатехніки для додаткового технічного огляду персоналом та інженерними службами.

“В даний час вертоліт 15 експлуатується з двох баз у Швеції; Лінчепінг та Роннебю. Основна база для технічного обслуговування, інспекцій та ремонту знаходиться в Мальмені в Лінчепінгу, де розташована більшість ресурсів компанії Saab для обслуговування вертольотів. Saab також має постійний штат співробітників у Роннебю та має хорошу можливість розподіляти ресурси у різні місця, коли виникає потреба”, – йдеться у повідомленні.

Helikopter 15 – найлегший вертоліт Збройних сил Швеції. Він в першу чергу призначений для навчання, але також може бути використаний для різких завдань.

Для нових пілотів та екіпажів набагато простіше практикувати процедури та маневри на легкому вертольоті, і в цій якості ідеально підходить HKP 15. Маючи лише вісім місць і пусту вагу всього 2175 кілограмів.

Helikopter 15 виготовляється в Італії італійською-англійською компанією AgustaWestland і є військовим варіантом їхньої Agusta A109. Як і більшість вертольотів Збройних сил, він доступний у двох варіантах – один для сухопутних завдань HKP 15A та для морських HKP 15B.

Bерсія вертольота HKP 15B додатково обладнана для виконання завдань на морі, наприклад, аварійні поплавці, обладнання для посадки та буї гідрофона. Він також оснащений можливістю посадки та заправки на борту суден.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Saab Балтія Гелікоптери Європа Світ Швеція