fbpx
Комплекс водолазної підготовки обійдеться у 70 млн гривень

Комплекс водолазної підготовки обійдеться у 70 млн гривень

198 Навчальний центр ВМС України Водолазна підготовка Закупівлі навчання Україна Флот Школа водолазної підготовки

Навчальний центр ВМС ЗС України купує Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» за 70 млн гривень.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на відповідний тендер у системі публічних закупівель Prozorro.

Заявлена вартість закупівлі складала 79 970 400 гривень і у процесі торгів була знижена до 70 млн гривень.

Так ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО» вийшов з пропозицією у 74 900 000 гривень та в ході аукціону знизив ціну до 69 999 000 гривень.

Інший виробник, що брав участь в торгах – ТОВ «ТОП СЕРВІС ЮГ» спочатку запропонував 77 970 000 гривень, а кінцева пропозиція склала рівно 70 млн гривень за Комплекс водолазної підготовки.

Водолази на воді

В результаті перемогу отримала компанія ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО» з пропозицією, що склала на 1000 гривень менше за конкурента.

Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» складатиметься з кількох водолазних басейнів для проведення водолазних спусків за різними напрямами.

Також Комплекс матиме тренажери з виходу із затопленого об’єкта бронетехніки та підводного човна.

За задумом платформа цього тренажерного комплексу буде схожою на форму судна та стоятиме поблизу причальної стінки. У разі потреби комплекс можуть відбуксирувати у відкрите море, та вже там водолази матимуть змогу відпрацьовувати практичні водолазні спуски на середні та великі глибини.

У спеціально відведених місцях комплексу розмістять водолазну техніку та водолазне спорядження різних типів, компресори, змішувачі для приготування дихальних сумішей, газоаналізатори та підводні засоби руху.


Читайте також: ВМС купує елементи до мобільної водолазної станції


До послуг слухачів буде зброя водолазів спеціального призначення, засоби підводного мінування (навчальні об’єктні міни), надувні гумові човни з підвісними двигунами, поточно-декомпресійна й мобільна декомпресійна камери. Звісно, у навчально-тренувальному комплексі водолазної підготовки передбачені й роздягальні, душові кімнати з санвузлом тощо.

Комплекс водолазної підготовки було спроектовано Державним підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування», який розташовано у місті Миколаїв.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

198 Навчальний центр ВМС України Водолазна підготовка Закупівлі навчання Україна Флот Школа водолазної підготовки