fbpx
Kongsberg поставить Німеччині та Норвегії протикорабельні ракети NSM

Kongsberg поставить Німеччині та Норвегії протикорабельні ракети NSM

Kongsberg Naval Strike Missile (NSM) Європа Закупівлі Німеччина Норвегія Протикорабельні ракети (ПКР) Світ Флот

Компанія Kongsberg поставить Німеччині та Норвегії протикорабельні ракети NSM та елементи бойової системи ORCCA.

Про це інформує Мілітарний.

Navy Recognition повідомляє, що згідно з прес-релізом, опублікованим Kongsberg Defense & Aerospace 8 липня 2021 року, компанія уклала контракти з Норвегією та Німеччиною на поставку елементів бойових систем ORCCA на шість нових підводних човнів проекту 212 CD та протикорабельні ракети NSM для двох країн.

Контракт на NSM – це спільні закупівлі Норвегії та Німеччини. Німеччина стала шостою країною, яка обрала NSM. Для Норвегії угода буде поповненням та оновленням поточних запасів ракет.

Контракт на бойову систему ORCCA є субпідрядом від суднобудівної компанії ThyssenKrupp Marine Systems GmbH, головним підрядником будівництва підводних човнів 212CD.

ORCCA  вперше поєднує в собі максимальну адаптованість та найвищий рівень ІТ-безпеки. Це дозволяє операторам системи проводити вдосконалену аналітику даних із широкого спектру датчиків та систем за допомогою багатофункціональної консолі, що забезпечує всебічний та прискорений процес прийняття рішень.

Naval Strike Missile (NSM) – протикорабельна ракета, розроблена норвезькою компанією Kongsberg Defense & Aerospace (KDA).

Ракета Naval Strike Missile оснащена турбореактивним двигуном TRI-40.

Максимальна дальність пуску становить 185 км, маса бойової частини – 120 кг.

NSM (Naval Strike Missile) компанії Kongsberg Defence & Aerospace. Фото з відкритих джерел

NSM є дозвуковою ракетою і здатна вражати надводні та наземні цілі. Боєприпас довжиною 4 м і масою понад 400 кг має комбіновану боєголовку й оснащений системою розпізнавання цілей. Ці ракети перебувають на озброєнні армій Норвегії, Польщі, Німеччини, Малайзії та США.

Нагадуємо, що Німеччина та Норвегія замовили будівництво 6 підводних човнів проекту Type 212CD. Німецька компанія ThyssenKrupp Marine Systems отримала замовлення на будівництво суден для флотів двох країн.

Замовлення включає поставку двох підводних човнів для Німеччини, і у свою чергу – чотирьох для Норвегії. Вартість угоди складає 5,5 млрд євро і це як заявляється, найбільше замовлення в історії суднобудівного підприємства. Будівництво першого човна планується розпочати у 2023 році.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Kongsberg Naval Strike Missile (NSM) Європа Закупівлі Німеччина Норвегія Протикорабельні ракети (ПКР) Світ Флот