fbpx
Восени призвуть менше строковиків

Восени призвуть менше строковиків

Генеральний штаб ЗСУ Призов (Строкова служба) Україна

Восени 2020 року кількість призваних на строкову військову службу планується зменшити. Додатково планується підвищити рівень грошового забезпечення військових за контрактом.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Зазначається, що у Генеральному штабі триває робота з якісного укомплектування Збройних Сил України рядовим та сержантським складом, яка спрямована на збільшення військових за контрактом.

Вживаються заходи щодо удосконалення порядку проходження військової служби зазначеної категорії військових.

Законом України від 04.06.2020 № 680-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців”, який набирає чинності з 01.10.2020 року, вводяться нові військові звання сержантського та старшинського складу, які будуть розділятися на молодший, старший та вищий склад.

Ілюстрація до новини

Покращення рівня служби

Передбачено вдосконалення нормативно-правових актів України з питань соціального захисту військових, забезпечення кар’єрного зростання військових та підвищення рівня матеріального (грошового) забезпечення військових (з початку 2021 року у разі збільшення обсягів видатків за фондом грошового забезпечення за запитом Міноборони України).

У військових комісаріатах, які поступово перетворюються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, триває удосконалення з організації відбору кандидатів для прийому на військову службу за контрактом.

Проведення зазначеної роботи позитивно визначається на кількості громадян, які вступають на військову службу за контрактом та пов’язують свою подальшу долю зі службою у складі Збройних Сил України.

Так, з початку року залучено до військової служби за контрактом у ЗСУ 25 тис. осіб (з них понад 2 тис. осіб офіцерського складу). Це дає можливість поставити питання про зменшення чисельності громадян України, які підлягатимуть призову на строкову військову службу у жовтні – грудні цього року.

Відповідні пропозиції готуються для подання на розгляд до Кабінету Міністрів України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Генеральний штаб ЗСУ Призов (Строкова служба) Україна