fbpx
Контррозвідка викрила на Львівщині агента російських спецслужб

Контррозвідка викрила на Львівщині агента російських спецслужб

Затримання Контррозвідка Російська агресія СБУ Шпигунство

Контррозвідника Служби безпеки України на Львівщині викрила місцевого мешканця, який виконував розвідзавдання спецслужб Росії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ

Оперативники СБУ встановили, що військовий пенсіонер, керівник однієї з громадських організацій, був завербований спецслужбами РФ у 2014 році.

За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави.

Співробітники спецслужби задокументували, що зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який “працював” під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Громадянин України який працював на російську розвідку

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скеровані до суду.

За діяльність несумісну зі статусом консульської посадової особи МЗС України оголосила дипломата-шпигуна “persona non grata”. Він уже залишив територію України.

Висланий дипломат – Андрій Грєкалов. Він народився 5 червня 1980 року в Баку (Азербайджанська ССР), одружений (дружина – Ниркова Світлана, 14.12.1986 р.н).

До Україні Андрій Грєкалов працював виконуючим обов’язків завідуючого консульським відділом посольства Росії у Молдові.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Затримання Контррозвідка Російська агресія СБУ Шпигунство