fbpx
Контррозвідка затримала бойовика який штурмував будівлю луганського СБУ у 2014 році

Контррозвідка затримала бойовика який штурмував будівлю луганського СБУ у 2014 році

Війна на Донбасі Донбас Затримання Контррозвідка Луганщина Російська агресія Російсько-терористичні війська СБУ Україна

Контррозвідники Служби безпеки України на Луганщині затримали бойовика «ЛНР». У 2014 році він брав учать у штурмі та захопленні адміністративної будівлі управління СБУ у Луганській області.

Про це інформує Мілітарний.

Оперативники української спецслужби встановили, що мешканець Станиці Луганської у квітні 2014 року приєднався до проросійських збройних угруповань. Разом з іншими бойовиками він зламував двері службових приміщень управління, повідомляє пресслужба СБУ.

За завданням ватажків бойовик шукав документи, брав участь у розграбуванні та знищенні техніки, а також інших матеріальних цінностей, що були в будівлі управління Служби безпеки України.

У спецслужбі стверджують, що після штурму зловмисник чергував на зведених терористами барикадах та забезпечував «пропускний режим» на вході до захопленої будівлі.

Потім ніс «службу» на блокпості біля Станиці Луганської, перевіряв документи громадян, які перетинали міст через Сіверський Донець, їхні речі та транспортні засоби.

Через конфлікт з іншими бойовиками та ватажками угруповання, він повернувся на підконтрольну українській владі територію та переховувався від українських правоохоронців у різних населених пунктах Луганщини.

Контррозвідники СБУ встановили місце його проживання і затримали у невеличкому селі під селищем Білокуракине.

Бойовику так званої «ЛНР» повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. За участь у незаконних збройних формуваннях санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури. Заходи із затримання зловмисника проводилися спільно з Національною поліцією України.

Також нещодавно, контррозвідники Служби безпеки України викрили та затримали у Кураховому бойовика так званої «ДНР».

Затримання бойовика з Курахове

Громадянин України упродовж 2014-2015 роках був активним учасником незаконного збройного формування. У зазначений період зловмисник брав безпосередню участь у збройному протистоянні на території Донецької області. Згодом він повернувся на підконтрольну українській владі територію, в Курахове Донецької області.

Війна на Донбасі Донбас Затримання Контррозвідка Луганщина Російська агресія Російсько-терористичні війська СБУ Україна