fbpx
Кораблі Росії влаштували провокацію ракетному катеру “Прилуки”

Кораблі Росії влаштували провокацію ракетному катеру “Прилуки”

«Прилуки» (P153) ВМС України Провокації Флот ФСБ Росії Чорне море

У водах північно-західній частині Чорного моря відбулися військові навчання, в ході яких український ракетний катер “Прилуки” зіткнувся з провокацією з боку російських військових суден.

Про це повідомили в сюжеті телерадіостудії Міністерства оборони України “Бриз”.

В ході виконання ряду навчально-бойових завдань екіпаж українського ракетного катера “Прилуки” відбив спробу провокації з боку російського судна, який вчинив спробу наблизитися до українських моряків на небезпечно близьку відстань.

“У ході виконання бойових завдань особовий склад патрульного катера показав належну морську виучку, готовність рішуче діяти за різних обставин, зберігати психологічну стійкість і професійно виконувати поставлені бойові завдання в будь-яких умовах, не завадило українським морякам і постійна присутність і нахабство кораблів Чорноморського флоту і ФСБ РФ “, – розповіли у сюжеті.

Повідомляється, що в ході маневрів росіяни, скоріш за все, вирішили випробувати на міцність нерви наших моряків і влаштували невелику провокацію.

Російське судно

Так, після постановки “Прилук” на якір в районі Голіцинських газових родовищ, на горизонті був помічений російський сторожовий корабель ФСБ “Безупречний”. При цьому через кілька годин його компанію доповнив ракетний катер Чорноморського флоту РФ “Шуя”

Вночі судна потенційного противника вирішили влаштувати провокацію, порушуючи при цьому Міжнародні правила попередження зіткнення суден.

Як зазначається, корабель “Безупречний”, не включаючи ходові вогні, зробив спробу непомітно підкрастися до українського екіпажу на максимально близьку, критичну відстань, близько 1 кабельтового до нашого катеру, при тому, що гранична дозволена відстань для зближення в нічний час складає більше 30 кабельтових.

Корабель "Безупречний", не включаючи ходові вогні, зробив спробу непомітно підкрастися до українського екіпажу

Також в сюжеті відзначають, що в ході провокації росіяни намагалися засліпити український екіпаж за допомогою прожектора, який знаходився на їх ходовому містку. В цей же час в повітрі проводив розвідку безпілотник вертолітного типу.

Росіяни намагаються засліпити український екіпаж

Повідомляється, що український екіпаж був піднятий по бойовій тривозі та завдяки злагодженим та професійним діям, росіяни припинили свою провокацію і змінили курс.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Прилуки» (P153) ВМС України Провокації Флот ФСБ Росії Чорне море