fbpx
Корвети та ударні БПЛА: Україна уклала угоди з Туреччиною

Корвети та ударні БПЛА: Україна уклала угоди з Туреччиною

Авіація Андрій Таран БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі ЗСУ Корвети Міністерство оборони Співпраця Туреччина Україна Флот

Україна уклала прямі угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних БПЛА.

Про це повідомляє пресцентр Міністерства оборони України.

Як повідомлено, міністр оборони України Андрій Таран підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

Підписання відбулось у рамках візиту турецької делегації на чолі Президент Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром.

Йдеться про проєкти, покликані посилити бойові спроможності Військово-Морських Сил України задля підвищення безпеки у Чорноморсько-Азовському регіоні.

Корвети та ударні БПЛА: Україна уклала угоди з Туреччиною. Міністр оборони Андрій Таран та Президент Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір

«Це перші в історії зовнішньоекономічні угоди на товари військового призначення, укладені Міністерством оборони України», – йдеться у повідомленні Міноборони України.

Сторони обговорили хід виконання домовленостей у рамках міжурядової угоди та констатували, що співпраця України та Туреччини в оборонній сфері має стратегічний характер.

Нагадаємо, наступного року для потреб Збройних сил України буде закуплено п’ять нових безпілотних літальних комплексів Bayraktar.

У жовтні Україна та Туреччина підписали документ зі спільного будівництва військової техніки.

Також у жовтні стало відомо, що Туреччина готова вкласти кошти та самостійно побудувати новітнє підприємство для виробництва в Україні безпілотників.

БПЛА «Bayraktar TB2». Фото з відкритих джерел

Тоді мова йшла про ударні дрони Bayraktar TB2 та інші види БПЛА, які розроблені та виробляються турецькою компанією Baykar Makina.

Восени Турецька делегації відвідала ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» та уклала меморандум про партнерство.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Андрій Таран БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі ЗСУ Корвети Міністерство оборони Співпраця Туреччина Україна Флот