fbpx
Космічні сили США прискорюють відмову від російських двигунів

Космічні сили США прискорюють відмову від російських двигунів

Космічні сили США Космос Ракетобудування Світ США

Космічні сили США випереджають графік поступової відмови від російських ракетних двигунів.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Defense One.

Генерал Девід Томпсон, заступник начальника космічних операцій, сказав підкомітету з питань збройних сил Сенату з питань стратегічних сил, що, хоча американські військові мають дозвіл Конгресу на використання російського ракетного двигуна RD-180 ще для 18 запусків, за поточними планами використовувати їх мають лише для ще шести запусків.

Після цього Томпсон сказав: “Потім ми матимемо дві окремі компанії з можливостями запуску, які більше не залежать від двигуна RD-180”. Алу у ЗМІ зазначають, що коментарі генерала Томпсона стосувались лише Космічних сил, а не НАСА, яке має заплановані додаткові пуски з використанням російського двигуна.

Ці можливості для запуску надасть рідинний двигун SpaceX Merlin, який використовується на ракеті Falcon Heavy та двигун Blue Origin BE-4, який застовується ракетою Vulcan Centaur від United Launch Alliance (ULA)

Попередня ракета компанії ULA, Atlas 5, використовувала російський двигун RD-180 з 2000 року.

Космічні сили США, 19 травня, вивели на орбіту супутник системи протиповітряної оборони (ППО). Ракету Atlas V була запущена з мису Канаверал у Флориді.

Atlas V вивела на орбіту п’ятий супутник Космічної системи інфрачервоного слідкування США (SBIR), що працює з 2013 року і призначена для попередження про ракетні удари у світі.

Ракета Atlas V перед запуском у 2020 році

Військові посадовці заявили, що супутник виробництва американської компанії Lockheed Martin зможе інфрачервоними сенсорами виявляти гаряче повітря з вихлопів від запуску ракет у світі, що підвищить готовність до нападів, пише видання Space.

А нещодавно, Космічні сили США замовили розробку нової системи сповіщення про ракетний удар.

Було обрано дві компанії для розробки цифрових моделей інфрачервоних датчиків для наступного покоління супутників попередження. Компанії Raytheon Technologies та Millennium Space Systems уклали контракти з Космічними силами США на виготовлення прототипу Missile Track Custody.

Супутник системи виявлення запусків балістичних ракет

Згодом прототип протестують на ефективність виявляти і відстежувати балістичні ракети. У початковому угрупуванні заплановано мати п’ять супутників – три на геосинхронній орбіті та ще два забезпечуватимуть покриття полярних районів планета Земля.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Космічні сили США Космос Ракетобудування Світ США