fbpx
Кулемет КТ-7,62 пройшов випробування холодом

Кулемет КТ-7,62 пройшов випробування холодом

Випробування Завод «Маяк» ОПК Піхотне озброєння ПКМ Україна

Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк» пройшов випробування холодом.

Про це пресслужба підприємства написала у себе на сторінці у Facebook.

Для цього кулемет більше доби тримали у спеціальній морозильній камері, після чого з нього здійснили серію пострілів передбаченою програмою випробувань.

Випробування відбувалось у лабораторії підприємства.

Арктичний холод, африканська спека, вологість екваторіальних джунглів і проникливий пісок пустелі – всі ці умови можливо штучно відтворити у випробувальному комплексі центральної заводської лабораторії Заводу Маяк, – йдеться у повідомленні

Перед тим як кулемет КТ-7,62 пройшов випробування холодом, важливим етапом тестувань був відстріл танковим кулеметом КТ-7,62 25 тисяч набоїв, таким чином його перевіряли на живучість:

Випробування на живучість тривали 10 днів, а кліматичні випробування – 15 діб, їх проводили фахівці «Заводу «Маяк» за участі представників ВП 1285 МОУ, за кошти підприємства.

Як заявляє пресслужба ДК «Укроборонпром», АТ «Завод «Маяк» став другим збройовим заводом у світі, який здійснив випробування з настрілом у 25 000.

Результати періодичних випробувань 22 вересня затвердили представники Військового представництва 1285 Міністерства оборони України.

Засвідчення військовим представництвом 1285  Міністерства оборони України проведення випробувань на живучість (відстрілу 25 тисяч пострілів) кулемету КТ-7,62

Кулемет Калашникова танковий КТ-7,62 – український аналог радянського ПКТ, який призначений для встановлення в баштах танків і на різній бронетехніці.

Вперше кулемет Калашникова танковий КТ-7,62 київський «Завод «Маяк» презентував на Міжнародній виставці «Зброя і безпека» у 2011 році.

Піхотний кулемет КМ-7,62

Також є піхотний варіант цього кулемету – КМ-7,62, що відрізняється від радянського прототипу ПКМ наявністю вбудованої планки Вівера.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Випробування Завод «Маяк» ОПК Піхотне озброєння ПКМ Україна