fbpx
Курсанти складали артилерійські іспити

Курсанти складали артилерійські іспити

2С1 «Гвоздика» Академія імені Петра Сагайдачного Артилерія БМ-21 «Град» Д-30 ЗСУ навчання РСЗВ

Курсанти-артилеристи академії сухопутних військ складали комплексний екзамен з управління діями артилерійських підрозділів і бойової роботи.

Про це повідомляє АрміяInform.

Найбільше з них випускається за спеціалізацією «Управління діями підрозділів артилерії».

Іспити майбутні офіцери-артилеристи складають на навчально-тренувальному комплексі «Немирів».

Курсанти вишу демонстрували свою компетентність у діях як старший офіцер батареї, а саме, на керуванні батареєю гаубиць Д-30, САУ 2С1 «Гвоздика», мінометною батареєю та РСЗВ БМ-21 «Град».

Машина управління вогнем артилерії та САУ 2С1 «Гвоздика» на іспиті курсантів-артилеристів. Фото: АрміяInform

«Професія артилериста складна, адже потребує хороших знань у мінімум 5-6 точних науках: математиці, фізиці, балістиці, топографії, топогеодезії тощо. Ці хлопці вибрали непростий життєвий шлях», – розповів майор Вадим Клюй.

Іспит проводився для артилеристів з непідготовленої вогневої позиції з попередньою розвідкою.

Потрібно було виконати цілий комплекс попередніх заходів: за 200 метрів від визначеного району зупинити колону, силами особового складу здійснити радіохімічну і бактеріологічну розвідку, а також перевірити місцевість на наявність мінно-вибухових пристроїв.

Згодом з командирами взводів висунутися в район вогневих позицій, де визначити на місцевості основний напрямок стрільби, місце основної бойової машини та інших, фронт батареї тощо. Лише після цього колона зайняла вогневу позицію і, здійснивши наступні необхідні послідовні етапи, умовно були виконані вогневі завдання.

Згодом з командирами взводів висунутися в район вогневих позицій, де визначити на місцевості основний напрямок стрільби, місце основної бойової машини та інших, фронт батареї тощо.

Лише після цього колона зайняла вогневу позицію і, здійснивши наступні необхідні послідовні етапи, умовно були виконані вогневі завдання.

«Не в образу танкістам чи піхотинцям, але якщо вони вивчали по декілька зразків своєї техніки, то ми понад десяти артилерійських систем. До цих іспитів, можна сказати, готувалися впродовж всього навчання», – зазначив молодший сержант Микита Кондратюк.

Як зазначив начальник факультету ракетних військ і артилерії підполковник Артем Дзюба, всі випускники підуть служити у бойові бригади.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


2С1 «Гвоздика» Академія імені Петра Сагайдачного Артилерія БМ-21 «Град» Д-30 ЗСУ навчання РСЗВ