fbpx
Курсанти ВМС під час походу відвідали Ізмаїл

Курсанти ВМС під час походу відвідали Ізмаїл

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) Дунай Ізмаїл Інститут ВМС Навчання Україна Флот

Курсанти Інституту ВМС під час 10-денного походу відвідали місто Ізмаїл, що на Дунаї.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації морських портів України.

Курсанти відвідали картинну галерею, музей А.В. Суворова, діораму «Штурм фортеці Ізмаїл».

У програмі перебування передбачалась екскурсія на військові кораблі курсантів Ізмаїльського військово-морського ліцею.

Цьогорічний катерний похід відбуватиметься як у морі, так і по внутрішнім водним шляхам. Основні ж заходи з підготовки курсантів відбуватиметься у Чорному морі в акваторії між островом Зміїний та Тендрівською косою.

Майбутні офіцери відправились у похід з Одеси 4 травня на навчальних катерах «Нова Каховка» та «Сміла». Під час походу курсанти вивчатимуть особливості морського театру, відпрацюють спільне плавання катерів у складі тактичної групи та прохід вузини.

Навчальні катери «Сміла» та «Нова Каховка» у Ізмаїлі

Окрім того курсанти закріплюватимуть на практиці навички організації охорони та оборони катерів як на ходу так і на стоянці на незахищеному рейді.

У складі екіпажів близько 50 курсантів інституту ВМС НУ «ОМА».

Морська практика є дуже важливою для всіх курсантів, особливо для тих, хто навчається на спеціальності озброєння та засоби навігації, – прокоментували подію у Телерадіостудії МО України «Бриз».

Минулого 2020 року, курсанти Інституту Військово-Морських Сил та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту НУ «ОМА» проводили подібний похід у липні, а тривав він 14 днів.

Курсанти опанували всі вахти — рульовий, сигнальник, радіометрист тощо. Відпрацювали різноманітні корабельні бойові навчання та загалом опанували усіма навичками, якими мають володіти штурмани та механіки.

Два останніх навчальних походи відбуваються в умовах пандемії коронавірусу, і тому без відвідин інших країн, коли то було курсанти заходили до портів ТуреччиниБолгарії та Румунії.

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) Дунай Ізмаїл Інститут ВМС Навчання Україна Флот