fbpx
Курсанти ВМС повернулися з цьогорічного походу

Курсанти ВМС повернулися з цьогорічного походу

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) ВМС України Інститут ВМС Навчання НУ «Одеська морська академія» Одеса Україна Флот

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил повернулися з 10-денного катерного походу.

Про це повідомляє пресслужба ВМС України.

Повідомляється, що 13 травня, на навчальних катерах “Сміла” та “Нова Каховка” курсанти 3 курсу Інституту Військово-Морських Сил повернулися до Одеси з катерного походу. Майбутні флотські офіцери подолали понад 500 морських миль Чорного моря і річки Дунай та відвідали острови Зміїний і місто Ізмаїл.

Зазаначається, що за час походу курсанти на практиці вдосконалювали навички корабельної служби та підвищували рівень професійної складової за спеціальностями. Щоденно військові відпрацьовували елементи навчально-бойової підготовки, брали участь у корабельних тренуваннях, опановували питання експлуатації озброєння та військової техніки, боротьби за живучість, навігаційної безпеки, плавання катерів у складі тактичної групи вдень та вночі, особливості проходження вузини тощо.

“Окрім підготовки за спеціальністю, до обов’язків курсантів увійшли питання організації вахтової служби, бойової і повсякденної діяльності, як в штатних так і в надзвичайних ситуаціях, а також охорона і оборона катерів на ходу та на стоянці на незахищеному рейді”, – повідомляють у ВМС України.

Похід в море на навчальних катерах національних ВМС ЗС України – є невід’ємною частиною навчання в Інституті ВМС. Для курсантів, це можливість підвищення освітньо-професійної підготовки, розвиток особистих і професійних якостей. Випробування морем дисциплінує, вчить бути військовим лідером для підпорядкованого особового складу та допомагає загартовуватися, – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.

Нагадуємо, що 4 травня 2021 року, навчальні катери «Нова Каховка» та «Сміла» вийшли з бази ВМС ЗС України в Одесі.

У складі екіпажів близько 50 курсантів інституту ВМС НУ «ОМА».

Навчальний катер «Нова Каховка» ВМС ЗС України

Варто відзначити, що минулого року, курсанти Інституту Військово-Морських Сил та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту НУ «ОМА» проводили подібний похід у липні, а тривав він 14 днів.

За цей час курсанти пройшли 500 морських миль, несли вахтову службу, відпрацьовували практичні навички несення ходової вахти, експлуатації озброєння і технічних засобів штурманської бойової частини та навігаційної безпеки плавання катера, вивчали обов’язки вахтового штурмана під час плавання.

Навчальні катери ВМСУ «Чигирин» та «Сміла» у Миколаєві

Тоді до походу залучалися навчальні катери «Чигирин» (A540) та «Сміла» (A541) Військово-Морських Сил ЗС України.

Відзначається, що важливість практичної складової навчання полягає у ознайомленні курсантів з функціональними обов’язками, які передбачені відповідно до майбутніх офіцерських посад за спеціальністю, виробленню лідерських якостей та здатності прийняття самостійних рішень при виконанні бойових завдань.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255
  • ETH 0xeEAEAd0d28ea8e0cdadB2692765365e7F54004a3

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) ВМС України Інститут ВМС Навчання НУ «Одеська морська академія» Одеса Україна Флот