fbpx
КВП «Inguar» запропонувала ЗСУ легку тактичну бойову машину

КВП «Inguar» запропонувала ЗСУ легку тактичну бойову машину

Автотехніка Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ Україна

Українською приватною компанією КВП «Inguar» було презентовано командуванню Десантно-штурмових військ ЗС України концепт легкої тактичної колісної бойової машини.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на КВП «Inguar».

На конференції з питань застосування і розвитку автомобільної, бронетанкової техніки, командно-штабних та штабних машин, командувачу ДШВ ЗСУ генерал-лейтенанту Євгену Мойсюку було запропоновано сумісно розробити технічне завдання, за яким підприємство планує сконструювати та виготовити перший дослідний зразок саме для потреб ДШВ.

Наші соцмережі: Facebook, Twitter, YouTube та Телеграм

Повідомляється, що транспортер переднього краю (ТПК) зацікавив присутніх на конференції тим, що: може бути десантований з літака, має унікальну прохідність, а саме кут підйому 60 град. та кут бокового крену 45 град.

До цього часу техніка, що випробувалась ЗСУ, мала максимальний кут підйому 30 град. та боковий кут крену 20 град, наголошують у компанії.

Концепт легкої тактичної колісної бойової машини від КВП «Inguar»

Окрім максимальної швидкості в 180 км/год, компанією задекларовано можливість їзди по бездоріжжі зі швидкістю до 100 км/год, при якій підвіска має витримувати падіння з півтораметрової висоти при повному завантаженні: 10 осіб + повний бойовий комплект.

Крім того, підприємство планує виробити зразок для Сил Спеціальних операцій та Сухопутних військ ЗС України.

У порівнянні з іншими видами автомобілів ЗСУ, платформа матиме відносно низьку вартість та широкий діапазон застосування: перевезення особового складу, перевезення вантажів та евакуації поранених, мінометного розрахунку, снайперських підрозділів, ПТРК підрозділів, підрозділів розвідки для військ ППО.

Також у компанії зазначили, що бойова машина може бути обладнана мінометним протитанковим комплексом, протитанковим комплексом «Амулет» з 2 ракетами (виробництва КБ «Луч»), кулеметами 7,62, 12,7 та 14,5 мм та іншими видами озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ Україна