fbpx
Китай не пустив німецький фрегат у свій порт

Китай не пустив німецький фрегат у свій порт

Азія ВМС Німеччини Китай (КНР) Німеччина Світ Флот Фрегати

Китай (КНР) не дозволив німецькому фрегату Bayern, який виконував місію в Південно-Китайському морі, заходити до свого порту.

Про це інформує Мілітарний.

Китайська Народна Республіка (КНР) відмовилася пустити німецький фрегат Bayern до порту Шанхая, хоча візит туди німецького бойового корабля планувався як жест дружби, пише Deutsche Welle. На офіційний запит німецької влади в Пекіні відповіли відмовою.

Після розгляду Китай вирішив, що не бажає, щоб до його порту заходив німецький фрегат, і ми взяли це до уваги, – повідомила офіційна представниця міністерства закордонних справ ФРН Марія Адебар.

На початку серпня, фрегат Bayern вирушив з Німеччини у піврічний похід Індо-Тихоокеанським регіоном із Вільгельмсгафена.

Представник Міністерства закордонних справ Китаю Чжао Ліцзянь на запитання про інцидент сказав, що Китай сподівається, що країни за межами регіону зіграють “конструктивну роль” і поважатимуть зусилля регіональних країн щодо підтримки миру та стабільності.

Уряд Німеччини ще у квітні оголосив, що буде активніше брати участь у забезпеченні безпеки в Азії та тісніше координувати свої дії з Японією.

Китай давно претендує майже на всю багату ресурсами акваторію Південнокитайського моря, де проходять важливі морські торгові шляхи.  П’ять років тому Міжнародний арбітраж у Гаазі відхилив претензії Китаю, але Пекін проігнорував його рішення.

Варто нагадати і про дії Китаю в цьому регіоні. У серпні, чотири кораблі Берегової охорони Китайської Народної Республіки (КНР) увійшли в територіальні води Японії.

Сталось це у Східно-Китайському морі поблизу островів Сенкаку.

Кораблі берегової охорони Китаю підійшли до островів Мінамі Кодзім та Уотсу в спірному районі за який відповідає 11-й округ берегової охорони Японії.

Після попередження від берегової охорони Японії, кораблі КНР залишили спірний район.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія ВМС Німеччини Китай (КНР) Німеччина Світ Флот Фрегати