fbpx
Китай оснащує військо новими 122-мм гаубицями

Китай оснащує військо новими 122-мм гаубицями

NORINCO Азія Артилерія Китай (КНР) САУ Світ

Китайська армія отримала самохідні 122-мм гаубиці, інтегровані в єдину систему управління вогнем.

Про це повідомляє Janes з посиланням на Центральне телебаченням Китаю.

Нещодавно стало відомо, що 75-а група армії Сухопутних військ Народно-визвольної армії Китаю в даний час експлуатує нову 122-мм самохідну гаубицю  PCL-171.

“Це означає, що нові самохідні гаубиці, створені на базі модифікованої бронемашини Dongfeng Mengshi CTL181A 6×6, тепер знаходяться на озброєнні як мінімум двох армій сухопутних військ КНР: 75-ї загальновійськової армії, яка є частиною Південного військового округу; і 72-ї, яка знаходиться в складі Східного військового округу”, – йдеться у повідомленні.

У китайських ЗМІ повідомили, що зазначені навчання проводились з метою “перевірки бойової ефективності озброєння”.

Варто відзначити, що не було надано жодної інформації про те, коли 75-а армія почала отримувати PCL-171, але, як вважається, ці самохідні гармати були передані 72-й  загальновійськовій армії у другій половині 2020 року.

Зазначається, що самохідні гаубиці PCL-171 мають автоматизовану систему управління вогнем з автоматичної наводкою, що дозволяє всім самохідним гаубицях, пов’язаним з командирською машиною, автоматично наводиться на ціль і одночасно давати залп по ній.

Це дозволяє ще більше підвищити маневреність самохідних артилерійських частин і спрощує швидкість нанесення вогняного удару, що в свою чергу відкриває можливості для набагато більш ефективного застосування китайської ствольної артилерії по маневруючихгрупових і одиночних цілях.

Ця функціональність робить вищеназвану артилерійську систему набагато швидшою за буксировочні гаубиці.

Повнопривідне шасі 6х6 має високу мобільність. Максимальна швидкість по шосе досягає 120 км/год. Самохідна установка може перекидатися літаками транспортної авіації.

Гаубиця має максимальну дальність стрільби від 18 до 22 км зі звичайними боєприпасами і до 27 – 40 км із боєприпасами розширеної дальності. Відсіки для боєприпасів розташовані по обидва боки кузова.

155-мм колісна САУ PLC-181 під час параду в Китаї

Крім того, у Китаї експлуатують і нові 155-мм колісні САУ PLC-181. Кожна самохідна установка обслуговується розрахунком в 6 осіб, який транспортується в кабіні машини. Нова самохідна гаубиця має автоматичну систему управління вогнем і напівавтоматичну систему подавання боєприпасів. Темп стрільби – до 6 пострілів на хвилину. Дальність стрільби до 50 км.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


NORINCO Азія Артилерія Китай (КНР) САУ Світ