fbpx
Китай заявляє про розробку радарів з виявлення літаків «стелс»

Китай заявляє про розробку радарів з виявлення літаків «стелс»

Китай (КНР) ОПК РЛС Світ Технології

Китай заявляє про розробки радарів з виявлення літаків «стелс», а також інших повітряних загроз включно з безпілотними літальними апаратами.

Про це пише Global Times.

Новітні зразки радіолокаційного обладнання представлені на міжнародній виставці у Нанкікі в східнокитайській провінції Цзянсу.

Саме там учора, 29 квітня 2021 року стартував триденний дев’ятий World Radar Expo, у Китаї заявляють, що національні радіолокаційні системи перевершують іноземні аналоги.

Організаторами виставки є Китайська асоціація радіолокаційної промисловості, China Electronics Technology Group Co Ltd (CETC) та China Electronics Information Industry Group Co Ltd.

Китайська РЛС SLC-7

На виставці продемонстрували два типи радіолокаційних систем з виявлення літаків «стелс», а саме трьохкоординатний радіолокаційний радар YLC-8E дециметрового діапазону та універсальний радіолокаційний 3D-оглядовий SLC-7.

YLC-8E може виявляти й інші типи цілей. на великій відстані та високій точності.

SLC-7, навпаки, може приймати ще більше типів цілей, включаючи стелс-літаки, гелікоптери, безпілотники, крилаті ракети, тактичні балістичні ракети, близькі до космосу цілі, а також артилерійські снаряди та ракети, що робить його більш універсальним за іноземні зразки – заявляють розробники з No. 14 Research Institute (Дослідницький інститут №14).

Китайська РЛС YLC-48

Портативний багатофункціональний розвідувальний радар YLC-48 призначений виявляти маловисотні, малі та повільні цілі. Він застосовує китайську інноваційну систему кругових цифрових фазованих решіток, і завдяки широкому використанню цифрових інтегральних схем радар малий, легкий і мобільний, що робить його придатним для всіх видів платформ.

Дослідницький інститут №14 також продемонстрував високомобільну систему AUDS на базі YLC-48, яка «може значно підвищити громадську безпеку Китаю та захисні можливості на низькій висоті в чутливих районах».

Китайська РЛС YLC-18

Серед зразків продемонстрованих не наочно, а на презентації – радар YLC-18, що виявляє такі цілі як літаки та крилаті ракети на малій та середній висоті. Також він може використовуватися у якості РЛС цілевказання для зенітних ракетних комплексів.

м

Було показана і доступна для експорту радіолокаційна станція KLJ-7A, що встановлюється на багатоцільові винищувачі, зокрема і JF-17 Thunder.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Китай (КНР) ОПК РЛС Світ Технології