Китай знову оголосив про військові навчання поблизу Тайваню
Армія Китаю оголосила про проведення нових військових навчань поблизу Тайваню на тлі візиту на острів групи американських парламентарів.
Про це повідомляє Reuters.
П’ятеро американських законодавців на чолі з сенатором Едом Маркі прибули до Тайваню в неділю, 14 серпня.
Командування Східного театру дій Народно-визвольної армії Китаю заявило про організацію багатофункціонального спільного патрулювання в бойовій готовності та бойові навчання в морському і повітряному просторі навколо Тайваню.

Крім того, назвали ці навчання “суворим стримуючим фактором для США та Тайваню”.
Водночас Міністерство оборони КНР назвало США “руйнівниками миру та стабільності в тайванській протоці”.
“Народно-визвольна армія Китаю продовжує навчання і підготовку до війни, рішуче захищає національний суверенітет і територіальну цілісність і рішуче придушить будь-яку форму сепаратизму “незалежності Тайваню” та іноземне втручання“, – додали в оборонному відомстві КНР.

Нагадаємо, тиждень тому в Тайвані почали військові навчання на ймовірне відбиття нападу з боку Китаю.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.
Андрій Харук
Urich
Тарас Чмут
IRON Lviv Tech Cluster