fbpx
Китайська гіперзвукова ракета під час випробувань облетіла всю планету – Financial Times

Китайська гіперзвукова ракета під час випробувань облетіла всю планету – Financial Times

Азія Випробування Гіперзвукові ракети Китай (КНР) ОПК Ракетобудування Світ Технології

Китай (КНР) провів випробування гіперзвукової ракети, яка облетіла всю планету.

Про це інформує Мілітарний.

Китайська гіперзвукова ракета, здатна нести ядерний заряд, в серпні облетіла всю планету перед тим, як уразити ціль, повідомила британська газета Financial Times з посиланням на джерела в американській розвідці.

Ракета з гіперзвуковим плануючим блоком пролетіла через низькоорбітальний простір, обігнувши земну кулю, після чого знизилася для ураження цілі.

Попадання не відбулося, гіперзвуковий блок відхилився від цілі.

Однак випробування показало, що Китай домігся прогресу в розробці гіперзвукової зброї та просунувся в цій сфері набагато далі, ніж вважали американські офіційні особи.

“Таким чином Китай продемонстрував передовий космічний потенціал, заскочивши зненацька розвідку Сполучених Штатів”,- стверджують у виданні.

У разі польоту подібних гіперзвукових бойових блоків з ядерними зарядами в навколоземному просторі, Китай зможе наносити удари по США з напрямку, який не прикритий системою протиракетної оборони.

Літом цього року стало відомо, що Китай у пустелі поруч з містом Юймень на північному заході країни. Почав будівництво понад 100 нових шахт для розміщення міжконтинентальних балістичних ракет з ядерними боєголовками.

Працівники Центру з дослідження нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна в Інституті Мідлбері в Монтерреї, Каліфорнія, вивчили комерційні супутникові знімки, на яких, за їхніми словами, видно будівництво мережі споруд на території сотень квадратних кілометрів у китайській провінції Ганьсу.

119 майже ідентичних будівельних майданчиків містять елементи, схожі на існуючі китайські пускові шахти для балістичних ракет з ядерними боєголовками.

За неофіційними данними, Китай має від 250 до 350 одиниць ядерної зброї, і розширення кількості ракетних шахт на понад 100 буде історичним зрушенням для країни. Водночас, невідомо, скільки нових ракет призначено для цих шахт.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Випробування Гіперзвукові ракети Китай (КНР) ОПК Ракетобудування Світ Технології