fbpx
Київський бронетанковий завод відремонтував партію БТР-3ДА

Київський бронетанковий завод відремонтував партію БТР-3ДА

Бронетехніка БТР-3 ЗСУ Київський бронетанковий завод Міністерство оборони (МОУ) Ремонт та обслуговування військової техніки Україна

Київський бронетанковий завод відремонтував партію бронетранспортерів БТР-3ДА.

Про це інформує Мілітарний.

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» на своїй сторінці у Facebook повідомило, що 09 липня 2021 року в рамках виконання договору на ремонт за технічним станом, достроково передало Міністерству оборони України партію відновленних бронетранспортерів БТР-3ДА.

Можливо саме ці бронетранспортери візьмуть участь у параді військ, що відбудеться 24 серпня на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві з нагоди тридцятиріччя Незалежності України, – зазначили у повідомленні пресслужби.

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

Варто відзначити, що на початку червня Державне підприємство виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

Київський бронетанковий завод є співвиконавцем поставки двох командно-штабних машин К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ (В1356).

Шасі БТР-3КШ

ДП «Київський бронетанковий завод» достроково виконало свої зобов’язання та передало Замовнику перше базове шасі 4 червня 2021 року.

Друге базове шасі наразі проходить підготовку до кваліфікаційних випробувань, що підтвердить готовність ДП «Київський бронетанковий завод» до серійного виробництва базового шасі БТР-3КШ (В1356), – написали у пресслужбі.

Державні випробування командно-штабних машин К-1450-01 проводили у 2018 році.

У новій КШМ розмістили засоби радіо-, супутникового, транкінгового, радіорелейного та проводового зв’язку, які спроможні забезпечувати стійке, завадозахищене управління частинами та підрозділами під час бойових дій, під час руху на марші та в умовах застосування ворогом засобів радіоелектронної протидії (РЕП).

Розробка командно-штабної машини на ТОВ «ТелекартПрилад» розпочалась ще 2011 року, тоді це одеське підприємство розробило КШМ на базі БТР-70. Нова КШМ створена на одеському підприємстві ТОВ «ТелекартПрилад» у тісному тандемі з військовими науковцями та має відразу три варіанти рухомої бази.

 

 


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Бронетехніка БТР-3 ЗСУ Київський бронетанковий завод Міністерство оборони (МОУ) Ремонт та обслуговування військової техніки Україна