fbpx
Латвія отримала Husky від США

Латвія отримала Husky від США

Балтія Земессардзе Інженерні війська Латвія США

Латвія, 18 жовтня у місті Огре, в урочистій церемонії, отримала від США інженерну машину Husky для 54-го інженерного батальйону 2 Відземської бригади Земессардзе (з латвійської – “Охорона краю”)

Про це повідомляє муніципалітет міста

Машина призначена для виявлення та позначення протитанкових мін в металевих корпусах на маршрутах руху військових колон.

Керована водієм машина з приводом на чотири колеса Husky є тягачем для трьох тральних причепів.

Максимальна швидкість руху машини з причепом:20 км/годину.
Максимальний ухил: до 20°
Питомий тиск на грунт: 3,5 кг/см²
Дно машини забезпечує вибухостійкість до 6,8 кг

Церемонія передачі інженерної машини Husky для Латвії

Закупівля інженерних машин Husky відбувалась за Програмою фінансування зовнішніх військових сил США із загальним кошторисом понад 8 мільйонів доларів. Окрім комплекту машин до Латвії в цю суму входить навчання латвійських військових.

Під час церемонії командир 54-го інженерного батальйону підполковник Айнарс Рауза вручив лист-подяку своїм колегам та партнерам по співробітництву.

“Земессардзе” було створене одразу після набуття незалежності Латвії як добровільне воєнізоване громадське формування самооборони, на сьогодні воно є основою захисту сухопутної території країни й важливою складовою частиною Національних збройних сил Латвії.

Воно складається з трьох бригад, до складу кожної з яких входить по 3-4 піхотних батальйони, а також підрозділ забезпечення, штаб та артилерія.

Також в рамках допомоги від США, окрім інженерної машини Husky, Латвія по різним програмам отримує й іншу техніку, наприклад тактичні транспортні засоби моделей “Sportsman Big Boss” та MRZR- 2.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Балтія Земессардзе Інженерні війська Латвія США