fbpx
Латвія замовила понад 200 БТР Patria 6×6

Латвія замовила понад 200 БТР Patria 6×6

Patria Балтія Бронетехніка БТР Європа Закупівлі Латвія Світ

Латвія та компанія Patria підписали угоду на поставку понад 200 одиниць бронетранспортерів Patria 6×6, розроблених у рамках спільної програми розвитку.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на Army Recognition.

Контракт включає систему технічної підтримки та навчання майбутніх екіпажів машин. Поставки бронетранспортерів Patria 6×6 відбуватимуться між 2021 і 2029 роками.

“Початок серійного виробництва бронетранспортерів 6х6 є значною подією для нас, і ми в Patria пишаємось тим, що надаємо свій досвід у спільній програмі, яка пропонує дуже економічно ефективне рішення для країн-учасниць. Ми віримо, що це, безумовно, буде представляти інтерес і для інших країн, які прагнуть покращити мобільність своєї армії “, – заявляє Еза Рауталінко, президент та генеральний директор Patria.

На початку минулого 2020 року, стало відомо, що Фінляндія та Латвія домовилися про спільну програму розвитку бронетехніки для підвищення мобільності армії, для реалізації якої була обрана колісна платформа Patria 6×6.

Patria 6x6

Програма передбачає розробку спільного сімейства броньованих колісних засобів для армій двох країн.

Спільна програма відкрита для інших країн за взаємною згодою країн-учасниць. Загалом, ця система транспортних засобів покращить мобільність, економічність, сумісність та безпеку постачання армій у країнах-учасницях.

У жовтні того ж 2020 року, Міністерства оборони Латвії та Фінляндії уклали угоду з компанію Patria про початок дослідно-конструкторських робіт з розробки сімейства нових колісних бойових броньованих машин.

А вже у листопалі було повідомлено, що у Латвії на підприємстві EMJ Metāls SIA виготовлятимуть компоненти для БТР від компанії Patria. Латвійська компанія зараз спеціалізується на переробці листового металу, працює з 2010 року і є найбільшою компанією такого роду в Балтії.

Варіанти платформи Patria 6x6 на випробуваннях

Платформа Patria 6×6 є уніфікованою з двома іншими розробками компанії Patria – моделями XA та AMV.

“Patria 6×6 – наш першокласний продукт, що поєднує в собі чудову мобільність на місцевості та простоту використання. Довгий термін експлуатації та просте технічне обслуговування робить його дуже економічно ефективним. Шасі адаптується до різних місій. Звичайно, було б чудово, якби й інші країни об’єднали свої сили з Фінляндією та Латвією”, – каже Юссі Ярвінен, президент підрозділу Patria Land.

Висока мобільність та прохідність машини гарантується ефективним силовим агрегатом і незалежною підвіскою, знаною по машині Patria AMV. Широке застосування комерційних компонентів, що мають тривалий термін експлуатації та легкість в обслуговуванні роблять платформу надзвичайно економічною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Patria Балтія Бронетехніка БТР Європа Закупівлі Латвія Світ