fbpx
Літаки Китаю увійшли до зони ідентифікації ППО Тайваню

Літаки Китаю увійшли до зони ідентифікації ППО Тайваню

Авіація Азія Китай (КНР) Китайська Республіка (Тайвань) Світ

Літаки Китаю (КНР) увійшли до зони ідентифікації ППО (протиповітряної оборони) Тайваню (Республіки Китай).

Про це пише nikkeiAsia з посиланням на офіційний пресреліз уряду Тайваню.

Угрупування китайських літаків складалось з 25 одиниць, включаючи винищувачі та бомбардувальники.

Повідомляє про 14 винищувачів J-16 та чотирьох J-10, а також чотири бомбардувальники H-6K, що зокрема можуть нести ядерну зброю, два протичовнові літаки та літак раннього радіолокаційного виявлення.

Це стало найбільшим вторгнення з тих пір, як Тайвань почав на офіційному рівні звітувати про діяльність ВПС Китаю в тайваньському повітряному просторі.

На їх перехоплення були відправлені літаки Повітряних сил Тайваню та було розгорнуто зенітні ракетні системи.

Китайські винищувачі J-16

Республіка Китай заявляє про зростаючу активність авіації Китайської Народної Республіки у своєму повітряному просторі за останні декілька місяців.

Хоча офіційний Пекін не дав коментарів, новина з’являється після того, як у п’ятницю Державний департамент США видав нові настанови, які дозволять американським чиновникам вільніше зустрічатися з тайванськими чиновниками, що ще більше поглиблює зв’язки з Тайванем.

Китайський стратегічний бомбардувальник H-6K

У США вже заяви про занепокоєність діями Китаю проти Тайваню та попередили, що змінити статус-кво у західній частині Тихого океану силою буде «серйозною помилкою».


Тайвань провів випробування крилатої ракети великого радіусу


Континентальний Китай називає Тайвань своєю провінцією та ніколи не відмовлявся від можливого застосування сили для забезпечення можливого об’єднання.

Військові кораблі США регулярно проходять протокою, що розділяє Китай та Тайвань, це робиться за для декларування підтримки Китайській Республіці та для застереження КНР від можливої агресії.

Авіація Азія Китай (КНР) Китайська Республіка (Тайвань) Світ