fbpx
Луцький «Мотор» передав партію двигунів для СУ-27 та МіГ-29 Повітряних сил

Луцький «Мотор» передав партію двигунів для СУ-27 та МіГ-29 Повітряних сил

Авіаремонт Авіація Винищувач ДП «ЛРЗ» Мотор» МиГ-29 ПС ЗСУ Су-27 Україна

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвантажив партію авіаційних двигунів для винищувачів СУ-27 та МіГ-29 Повітряних сил ЗС України.

Про це інформує Мілітарний.

На підприємстві повідомили, що відвантаження авіаційних реактивних двигунів АЛ-31 та РД-33 відбулося достроков відповідно до Державного контракту з Міністерством оборони України.

На державному підприємстві запевнили, що всі зобов’язання перед Міноборони України в 2021 році виконано повністю і з високою якістю.

«ДП “ЛРЗ “Мотор” готове і в подальшому виконувати завдання за призначенням, в значно більших обсягах відремонтованої продукції, для забезпеченню обороноздатності Батьківщини», – йдеться у повідомленні.

Ремонт авіаційного двигуна на ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор»

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» – підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів, включно з капітальним ремонтом агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів.

Окрім ремонту зазначених типів двигунів, Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» проводить капітальні ремонти авіаційних двигунів ГТДЕ-117 і ГТДЕ-117(-1) та їх агрегатів.

Також проводить капітальний ремонт авіаційних двигунів до більшості літаків тактичної авіації Збройних Сил України: бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27 та МіГ-29, а також капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики до двигунів Д-30 КП (КП-2) для літаків Іл-76 військово-транспортної авіації.

Окрім цього до всього переліку здійснює виготовлення запасних частин.

За однією з попередніх угод, Повітряні сили України заплатили понад 67 млн гривень за ремонт 6 авіаційних двигунів до літаків МіГ-29, Су-24 та Су-27.

Процес ремонту авіаційного двигуна на ДП «Луцький завод «Мотор»

Раніше на Державному підприємстві «Львівський державний авіаційний ремонтний завод» назвали вартість модернізації одного радянського винищувача МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1, яка становить близько 100 млн гривень.

Не відомо чи входить у перелік робіт з модернізації ремонт авіаційних двигунів РД-33 до винищувачів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаремонт Авіація Винищувач ДП «ЛРЗ» Мотор» МиГ-29 ПС ЗСУ Су-27 Україна