fbpx
Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ партію ГПМ-54

Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ партію ГПМ-54

Бронетехніка ГПМ-54 Закупівлі ЗСУ Львівський бронетанковий завод Модернізація Т-55 Танк Укроборонпром

Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” передало ЗСУ чергову партію гусеничних броньованих пожежних машин ГПМ-54.

Про це повідомляє прес-служба ДК “Укроборонпром”.

Партія складалась з 4 відремонтованих та модернізованих одиниць ГПМ-54.

На модернізовані ГПМ-54 встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

“На завершальній стадії капітального ремонту та модернізації на ЛБТЗ знаходяться ще три одиниці ГПМ-54. Згідно виробничому плану завод планує завершити їх ремонт до кінця поточного місяця, випереджаючи графік.”, – повідомили у пресслужбі Укроборонпром

Гусенична броньована пожежна машина ГПМ-54

ГПМ-54 створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м³, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою на відстані до 60 метрів.

Щоб осучаснити стару радянську бронетехніку, конструктори ДП “Львівський БТЗ” спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України переробили конструкторську документацію для того, щоб дана техніка відповідала вимогам військових для забезпечення ефективної роботи.

Львівський бронетанковий завод – єдине в Україні підприємство, яке виготовляє та здійснює капітальний ремонт пожежних танків.

Також напередодні “Львівський бронетанковий завод” передав партію модернізованих танків Т-64 до Збройних Сил України, яка складалась з 6 одиниць.

Ремонт та модернізація даної бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року.

Попередня партія відремонтованих та модернізованих в інтересах Збройних Сил України танків Т-64 була відправлена два тижні тому.

«Львівський бронетанковий завод» минулого року налагодив серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які обладнанні тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка ГПМ-54 Закупівлі ЗСУ Львівський бронетанковий завод Модернізація Т-55 Танк Укроборонпром