fbpx
Львівський бронетанковий завод завершив виконання ДОЗ

Львівський бронетанковий завод завершив виконання ДОЗ

БРЕМ Бронетехніка ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Львівський бронетанковий завод Модернізація ОПК Т-64 Україна Укроборонпром

Львівський бронетанковий завод завершив виконання ДОЗ (Державного оборонного замовлення).

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Сьогодні, 8 грудня 2020 року до Збройних Сил України було передано партію модернізованих танків Т-64 та одну відремонтовану броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-2.

Освоєння ремонту БРЕМ-2 на ДП «Львівський бронетанковий завод» дало можливість підприємству здійснювати ремонти та модернізацію всіх видів ремонтно-евакуаційний машин, що перебувають на озброєнні Збройних Сил України.

На заводі також освоєно виробництво нових броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ «Лев», на базі танку Т-72, та БРЕМ «Зубр» на базі танку Т-55.

Відремонтована броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-2

Хоча підприємство відносно недавно (у 2019 році) освоїло капітальний ремонт і модернізацію Т-64, за неповні два роки ми передали понад 50 цих відновлених машин. Модернізовані танки отримали сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань, – розповів директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук

До цього танки Т-64 ремонтували та модернізували лише у Харкові на місцевому бронетанковому ремонтному заводі.

Раніше основний профіль ДП «Львівський бронетанковий завод» був ремонт основних бойових танків Т-72, а також танків Т-54 та Т-55 і машин на їх базі.

Останні роки підприємство освоїло випуск нової продукції на базі цих бойових машин, це вже згадані броньовані ремонтно-евакуаційні машини, а також пожежні танки різних типів.

В 2016 році ДП «Львівський бронетанковий завод» освоїв виготовлення абсолютно нової продукції – розвідувально-дозорних машин «Дозор-Б», проте після передачі першої партії з 10 машин в дослідну експлуатацію в ЗСУ, замовлення на них більше не поступало.


Матеріал по темі: У Львові модернізовуватимуть Т-80


Окрім роботи в інтересах Збройних Сил України підприємство працює і на іноземні ринки, з останніх успішних контрактів – виробництво партії броньованих ремонтно-евакуаційних машин «Зубр» (БТС-4ЛБТЗ) для М’янми.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


БРЕМ Бронетехніка ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Львівський бронетанковий завод Модернізація ОПК Т-64 Україна Укроборонпром