fbpx
Литва отримала перші бронеавтомобілі JLTV

Литва отримала перші бронеавтомобілі JLTV

JLTV Oshkosh Defence Автотехніка Балтія Бронетехніка Європа Закупівлі Литва Світ

Армія Литви отримала першу партію броньованих військових позашляховиків JLTV американського виробництва.

Про це інформує Мілітарний.

До Литви надійшло 50 бронеавтомобілів JLTV виробництва американської компанії Oshkosh Defence, повідомляє пресслужба Міноборони Балтійської країни.

Перші броньовані позашляховики отримали навчальні частини Збройних сил Литви в Руклі та Казлу-Руді, де розпочато навчання з експлуатації цих машин, литовськими військовими. На даний час пройшли навчання кілька десятків водіїв та 15 механіків.

«Броньовані позашляховики JLTV – це дуже значне посилення мобільності та захищеності литовських збройних сил і хороший крок на шляху до подальшої модернізації литовських збройних сил», – заявив міністр оборони Арвідас Анушаускас.

JLTV на випробуваннях у Литві

Нові бронеавтомобілі є важливою частиною програми модернізації Збройних сил Литви.

У серпні 2019 року, Державний департамент США схвалив продаж Литві бронеавтомобілів JLTV (Joint Light Tactical Vehicles).

Загальна кількість JLTV які придбає Литва складає 500 одиниць, вартість яких оцінюється у 170,8 млн доларів США разом з супутніми витратами та додатковим обладнанням.

Заявка на продаж JLTV була подана Литвою до США наприкінці лютого 2019-го року.

JLTV на випробуваннях у Литві

Вперше про намір закупити американські машини JLTV стало відомо у 2017-у році, коли за результатами випробувань у Литві, саме ця модель випередила дев’ять інших запропонованих національній армії броньованих машин.

Бронеавтомобілі JLTV розроблялися як високомобільні та броньовані транспортні засіби для заміни HMMWV, які були прийшли на озброєння у 1980-х роках і не мав відповідного до сьогоднішніх потреб США бронезахисту.

Бронеавтомобілі JLTV

Програма Joint Light Tactical Vehicle (JLTV) з розробки нового військового позашляховика стартувала у 2000-х роках, за для участі в ній були оголошені відповідні тендери та проведено ряд випробувань, результатом якого стало обрання у серпні 2015 року броньованого автомобіля L-ATV від Oshkosh Corporation.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


JLTV Oshkosh Defence Автотехніка Балтія Бронетехніка Європа Закупівлі Литва Світ