fbpx
Литва призупинила огородження кордону з Білоруссю

Литва призупинила огородження кордону з Білоруссю

Балтія Білорусь Європа Кордон Литва Світ

Литва призупинила огородження кордону з Білоруссю.

Про це інформує Мілітарний.

Естонський інформаційний ресурс EER пише, що будівництво прикордонного загородження на литовсько-білоруському кордоні гальмується через відсутність колючого дроту. Литва звернулася за допомогою до інших країн.

Всі наявні у армії Литви запаси колючого дроту витрачені, і зараз очікуються додаткові поставки з інших країн, написав в соціальних мережах міністр оборони Литви.

В даний час ведуться переговори з Данією і Словенією, і розглядається можливість отримання колючого дроту в якості пожертви. Загородження має бути побудовано на ділянці кордону довжиною в 550 кілометрів.

В свою чергу, Міністр оборони Естонії Калле Лаанет пообіцяв відправити в Литву, яка бореться з хвилею мігрантів з Білорусії, три безпілотника і сотню кілометрів колючого дроту.

“Литва – наш близький союзник, наше завдання – негайно підтримати її в цій кризі”, – заявив Лаанет під час телефонної розмови з міністром внутрішніх справ Литви Агне Білотайте в п’ятницю.

За його словами, в першу чергу із запасів Сил оборони в Литву відправлять сто кілометрів колючого дроту, щоб країна могла прискорити зміцнення свого кордону:

“З 1 серпня ми також готові направити в Литву три безпілотні літальні апарати, щоб поліпшити ситуацію з поінформованістю на кордоні”

Дротяні загородження, для більшого контролю над потоком мігрантів, почали встановлювати 9 липня.

Литовські прикордонники

В останні місяці в Литві спостерігається сплеск міграції, який йде з боку сусідньої Білорусі, через що виникла негайна потреба у нових інженерних загороженях на кордоні. Тільки у четвер були затримані ще 92 мігранта, більшість з яких іракського походження.

У п’ятницю Євросоюз оголосив про готовність надати Литві фінансову допомогу через механізм цивільного захисту.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Білорусь Європа Кордон Литва Світ