fbpx
M2 Bradley 47-ї бригади впритул розстріляла російський БТР-82А

M2 Bradley 47-ї бригади впритул розстріляла російський БТР-82А

47 ОМБр M2 Bradley Бронетехніка Втрати Росії Росія Україна

Екіпаж бойової машини піхоти M2 Bradley 47-ї окремої механізованої бригади впритул розстріляв ворожий бронетранспортер з піхотою.

Відповідне відео оприлюднила пресслужба бригади.

Повідомляється, що подія відбулася на Покровському напрямку, ворожий БТР-82А з десантом на борту зміг прорватися до населеного пункту, екіпаж Bradley миттєво висунувся на перехоплення.

Українська бойова машина піхоти та російський бронетранспортер рухалися один на одного на великій швидкості та вели безперервний вогонь.

На кадрах видно, як 25-мм боєприпаси, випущені із гармати M242 Bushmaster, влучають у корпус ворожого БТР, зокрема у місце, де розміщувався ворожий десант.

В один момент Bradley й БТР-82А розминулися, тоді відстань між бойовими машинами складала лічені метри.

Бойова робота M2 Bradley 47-ї бригади

Нещодавно, 2-го червня, повідомлялося, що екіпаж M2 Bradley 47-ї окремої механізованої бригади «розібрав» два ворожих БТР-82А з піхотою.

Дочекавшись моменту, коли ворог виїхав на відкриту місцевість, екіпаж відкрив вогонь з 25-мм гармати M242 Bushmaster.

Російські піхотинці їхали на броні під антидроновим «мангалом», тому навідник гармати першочергово вів вогонь по зонах скупчення піхоти, а потім вже по бронетранспортерах.

Можна помітити, що на одному з БТР-82А стався характерний вибух, вочевидь на його корпусі окрім піхоти перебував боєкомплект.

У результаті вогневого ураження бронетранспортери не могли продовжувати рух, а вціліла російська піхота залягла у полі біля підбитої бронетехніки.

Висока точність стрільби не залишила частині окупантів шансів на виживання.

47 ОМБр M2 Bradley Бронетехніка Втрати Росії Росія Україна