fbpx
Масштабні навчання на Закарпатті

Масштабні навчання на Закарпатті

Володимир Зеленський Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ навчання Руслан Хомчак Україна

На військовому полігоні неподалік Ужгорода проходять навчання військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Про це повідомляють у пресцентрі Міністерства оборони України.

Президент України Володимир Зеленський, Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак відвідали навчання.

Навчання підтримують літаки винищувальної, розвідувальної та транспортної авіації Повітряних Сил, транспортно-бойові вертольоти армійської авіації та інженерні підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України.

Авіація на навчаннях ЗСУ на Закарпатті. Фото: Міноборони. 16.04.2020

Були виконані навчально-бойові завдання: десантування десантно-штурмових груп на гірські перевали, взяття під контроль важливих ділянок місцевості, об’єктів тощо.

Десантно-штурмові підрозділи, при підтримці авіації відпрацювали питання з блокування та знищення об’єктів умовного противника.

Після дорозвідки противника, нанесення по ньому авіаційних ударів та вогню артилерії, в бій в ступив десантно-штурмовий загін.

Висадка з вертольотів проводилась комбіновано: по штурмовому та посадочним способом. Десант захопив вигідний рубіж, забезпечив розгортання та введення у бій основних сил тактичної групи.

При підтримці штатної бронетехніки БТР-80 та легкоброньованих автомобілів HMVWY підрозділи десантників висунулись на рубіж переходу в атаку, стрімко захопивши опорний пункт противника.

Окрім цього, під час одного з етапів практичних дій було відпрацьовано питання поповнення запасів матеріально-технічних засобів підрозділів, які діють у відриві від основних сил.

Доставку вантажів здійснено за допомогою новітніх керованих систем точного десантування, які знаходяться на озброєнні Десантно-штурмових військ.

Американські керовані системи десантування вантажів JPADS (Joint Precision Airdrop System) на навчаннях ЗСУ на Закарпатті. Фото: Міноборони. 16.04.2020

Десантування відбулося з літака військово-транспортної авіації Ан-26 Повітряних Сил.

Після завершення етапу навчання, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк подякував воїнам-десантникам за високі показники у бойовій підготовці.

Президент України Володимир Зеленський, Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак. Фото: Міноборони. 16.04.2020

Читайте також: У бригаді тактичної авіації льотні навчання


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Володимир Зеленський Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ навчання Руслан Хомчак Україна