fbpx
«Маяк» адаптує КЗ-6 для скидання з БПЛА

«Маяк» адаптує КЗ-6 для скидання з БПЛА

Авіаційне озброєння Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова Завод «Маяк» Світ Україна

Державне підприємство «Завод «Маяк» адаптує кумулятивний КЗ-6 для скидання з БПЛА типу мультикоптер.

Про це пресслужба підприємства повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Розробка навчально-імітаційної версії НІ-КЗ-4800 та його бойової версії КЗ-4800 здійснюється з Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова та Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка».

У конструкції бойової частини навчально-імітаційної версії НІ-КЗ-4800 є світло-звукошумовий та димогенеруючий блоки для фіксації влучання у нічний та денний час

Макет кумулятивного заряду КЗ-6 (У-КЗ-6)

Бойова версія КЗ-4800 (маса 4,8 кг) проектується як і у КЗ-6, розрахункова бойова міць якого у знищенні будь-якого сучасного танку (кумулятивна атака зверху) нас повністю влаштовує. Допоміжні елементи друкуються на 3D принтері.

На даний момент тривають заводські випробування НІ-КЗ-4800 спільно з А2724 Аеророзвідка та Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

Розробники заявляють, що влучання буде гарантуватися в мішень розміном один квадратний метр з висоти 300 метрів.

6 січня 2021 року ми повідомляли про випробування під час підбиття підсумків діяльності ЗС України за 2020 навчальний рік, навчально-імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 на 235 міжвидовому центрі підготовки військ та підрозділів, більш відомий як полігон «Широкий лан».

Момент зкидання боєприпасу з БПЛА

Тоді на 235 Міжвидовому центрі «Широкий лан» пройшли дослідницькі навчання в рамках командно-штабних навчань 28-ї окремої механізованої бригади.

В ході навчання основна увага приділяється оцінюванню спроможностей безпілотних авіаційних комплексів.

Бойова частина імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 – це світло-звукошумовий блок та димогенеруючий блок – призначені для фіксації влучання у нічний та денний час, відповідно.

Детонація боєприпасу після ураження цілі

Зараз підприємство вже працює над бойовою версію боєприпасу для БПЛА – некерованого з кумулятивною дією РКГ-1600, фактично – авіаційної версії ручної кумулятивної гранати РКГ-3.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаційне озброєння Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова Завод «Маяк» Світ Україна