fbpx
«Маяк» розказав деталі про розроблені боєприпаси до БПЛА

«Маяк» розказав деталі про розроблені боєприпаси до БПЛА

Авіаційне озброєння Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова Завод «Маяк» ОПК Україна

Завод «Маяк» розказав деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до БПЛА (безпілотних літальних комплексів).

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Мова йде про боєприпаси, котрі було розроблено спільно із Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка».

6 січня 2021 року ми повідомляли про випробування під час підбиття підсумків діяльності ЗС України за 2020 навчальний рік, навчально-імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 на 235 міжвидовому центрі підготовки військ та підрозділів, більш відомий як полігон «Широкий лан».

БПЛА квадрокоптерного типу з боєприпасами виробництва заводу «Маяк» та «Аеророзвідка»

Тоді на 235 Міжвидовому центрі «Широкий лан» пройшли дослідницькі навчання в рамках командно-штабних навчань 28-ї окремої механізованої бригади.

В ході навчання основна увага приділяється оцінюванню спроможностей безпілотних авіаційних комплексів.

Детонація боєприпасу після ураження цілі

Бойова частина імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 – це світло-звукошумовий блок та димогенеруючий блок – призначені для фіксації влучання у нічний та денний час, відповідно.

Зараз підприємство вже працює над бойовою версію боєприпасу для БПЛА – некерованого з кумулятивною дією РКГ-1600, його випробування очікуються незабаром.

Обидва боєприпаси мають однакову масо-габаритну характеристику для зручності підготовки операторів БПЛА, а точність влучання складає один квадратний метр із висоти в 300 метрів.

Момент зкидання боєприпасу з БПЛА

Розробники зараз не спиняються на досягнутому та незабаром відбудуться випробування коригувально-пристрілочного боєприпасу за участі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.


Це цікаво: Опубліковано відео ударів з БПЛА по окупантах


Також на ДП «Завод «Маяк» вже анонсували майбутні випробування ударного БПЛА квадрокоптерного типу зі штучним інтелектом, виробництва підприємства за участі фахівців Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, у рамках випробувань проекту «ЖНЕЦЬ».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаційне озброєння Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова Завод «Маяк» ОПК Україна