fbpx
Медикаменти, снаряди й ракети до Patriot: Іспанія оголосила новий пакет військової допомоги

Медикаменти, снаряди й ракети до Patriot: Іспанія оголосила новий пакет військової допомоги

Боєприпаси Військова допомога Європа Іспанія ППО та ПРО Україна

Іспанія передає Україні чергову партію військової допомоги, яка складається з медикаментів, аптечок, 120-мм й 155-мм боєприпасів та ракет до ЗРК Patriot.

Про це повідомляє іспанське Міністерство оборони.

Відповідну заяву зробила міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес під час засіданні Контактної групи з питань оборони для України на рівні міністрів.

Роблес розповіла, що нещодавно Іспанія надала Україні партію медикаментів, індивідуальних аптечок та артилерійських 120-мм й 155-мм боєприпасів.

Пані Роблес додала, що країна у найближчі місяці передасть Україні додаткову партію боєприпасів.

Окремо міністр наголосила, що протиповітряна оборона є фундаментальною проблемою та оголосила про відправку Україні ракет до ЗРК Patriot.

Крім того, іспанська допомога, яка запланована на наступні два місяці, включає легкі та важкі кулемети, захищені логістичні машини, бойові машини піхоти, протитанкові засоби та гаубиці.

Далі Іспанія планує передати виготовлені національним ОПК системи повітряного спостереження і дистанційно кероване озброєння для захисту від безпілотників.

Роблес також повідомила, що підготовка танків Leopard до передачі Україні йде за планом, і що перші одиниці будуть готові до кінця червня.

Нещодавно «Мілітарний» повідомляв, що уряд Іспанії у 2024 році планує передати 20 додаткових танків Leopard 2A4 для потреб Збройних Сил України.

Таким чином, загальна кількість переданих танків Leopard 2 для Збройних Сил України збільшиться до 30 одиниць.

Перед відправкою до України танки пройдуть відповідний ремонт на підприємстві Santa Bárbara Sistemas.

Боєприпаси Військова допомога Європа Іспанія ППО та ПРО Україна